Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 4
Dołączył: 14.04.2008
Nr użytkownika: 4144
Jestem nowy, chciałbym przeżyć wyjście z ciała. Mam 15 lat. Ciągle mnie zastanawia czy jest to bezpieczne. Niektórzy piszą, że akcja serca zwalnia, co może być niebezpieczne dla zdrowia. Songo pisał kiedyś że można nie znaleźć swojego ciała. Jak to w końcu jest? Czy oobe jest całkowicie bezpieczne?
Nie ma oficjalnych potwierdzonych informacji świadczących o tym, że OBE może być w jakikolwiek sposób niebezpieczne, choć faktem jest, że tych informocji w ogóle nie ma zbyt wiele. Nikt z tego forum w każdym razie nie doznał chyba negatywnych skutków praktykowania OBE (przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo).
Teej. Jeśli wychodzi nasz świadomość to znaczy że podświadomość zostaje w ciele. Wobec tego z naturalnych nawet przyczyn jak obudzenie się wrócimy do ciała. Dla mnie to bzdura.
Tak samo jak zasnąć i się nie obudzić. Poza tym nawet jeśli oobe mogłobyć niebezpieczne to tylko dla hardcorowców jak budda ;d którzy mają opanowane wszystko tak że ich podróże przekraczającl udzkie poijecie ;d