Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Decydujesz Jak Wygląda Twój Profil!, uwaga: trwają w tej chwili prace nad tym elementem! może dziwnie s
PurpleCat
post 22.06.2008 - 20:15
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Sprawdźcie opcje w swoich profilach.
Można ustawiać co i jak ma być ustawione. Możliwość przesówania myszką paneli!

Teraz każdy ma pełną władzę i może ustawić sobie wygląd jego Profilu dokładnie tak jak mu się podoba. Włącznie z kolorami.

Obecnie wczesna beta ale już działa. Wyglad standardowy zostanie tak ustawiony aby jak najbardziej odpowiadal temu "staremu dobremu".

Jak się podoba?


Z ewentualnymi komentarzami na temat wyglądu wstrzymajcie się do zakończenia dzisiejszych prac.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 16)
Spyro
post 22.06.2008 - 21:37
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




U moderatorów nie widać żadnej galerii oprócz tej z pierwszego zlotu. Spróbuj coś z tym zrobić. Nie widać też obrazków "Member Photo" w profilu :)
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 22.06.2008 - 21:55
Post #3

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Dzięki Spyro za uwagi. Zajme się tym.

Widze że całkiem dobrze już mimo bety można podziałać.
http://www.oobe.pl/park/index.php?showuser=1883
http://www.oobe.pl/park/index.php?showuser=4150
http://www.oobe.pl/park/index.php?showuser=1375
http://www.oobe.pl/park/index.php?showuser=4380


Kolejność przypadkowa, gratuluje pierwszym śmiałkom kreatywności i to mimo wielu błędów w module i barier językowych :p

Jeśli ktoś ma ochote przetłumaczyć teksty z ang. na pl proszę mejla na cat małpa oobe kropka pl
Profile CardPM
+Quote Post
Spyro
post 22.06.2008 - 22:30
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




http://skins.invisionize.com/db/index.php/c/241 tu macie strone ze skinami
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 22.06.2008 - 22:44
Post #5

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Dzięki za skiny.
Dalsze prace jutro.
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 23.06.2008 - 10:39
Post #6


Guests








Automatycznie dodaje mi "Stats Widget". Usuwam go, a po odświeżeniu jest ponownie. Czy tak ma być?

Edit:
Problem jednak jest dużo poważniejszy niż myślałem. Gdy teraz wszedłem w profil usuneło mi jednego widget'a a dodało dwa inne. :P
+Quote Post
6umerang
post 23.06.2008 - 16:26
Post #7

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Pomysł świetny, pewnie wielu osobom przypadnie do gustu - gites.

A czy standardowy we flocku (to i pewnie w firefoxie też) będzie wyglądał tak:

Dodany plik  zrzut_ekranu_01_Jul._27_17.22.jpg ( 102.56k ) Liczba pobrań: 204


Czy to tylko błąd przejściowy podczas prac?
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 24.06.2008 - 19:01
Post #8

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Spokojnie docelowo w standardzie będzie podobnie do tej starej dobrej wersji.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 25.06.2008 - 23:59
Post #9

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Mniej więcej tak to wygląda docelowo jak teraz. Wyświetlanie niektórych grafik w profilach chwilowo nie działa.

Edit: Oczywiście skórek do wyboru będzie więcej. Spokojnie
Profile CardPM
+Quote Post
Cibola
post 27.06.2008 - 12:56
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 158
Dołączył: 26.11.2007
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2700




osobiscie stara wersja bardziej mi sie podobala, byc moze mozna w ustawieniach ustawic tak zeby bylo po staremu (nie wiem nie sprawdzalem) ale dobrze by bylo gdyby domyslnie ulozenie strony kontaktow (osob odwiedzajacych profil) bylo po prostu takie same.
Profile CardPM
+Quote Post
Spyro
post 27.06.2008 - 18:47
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




O, dobry pomysl :) Domyslne ustawienie dla nowo zarejestrowanych uzytkownikow, a zmieniony wyglad dopiero po wlaczeniu takiej opcji
Profile CardPM
+Quote Post
DCM
post 02.07.2008 - 22:35
Post #12

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 20.06.2008
Skąd: Łódź - Polska
Nr użytkownika: 4634




Wyświetlanie profilu działa do dupy bo prawie nic nie działa tak jak powinno :/

Zmieniam skiny i nic sie nie zmienia, jak było na początku, to jest i tera.

Listę znajomych wcieło :[
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 02.07.2008 - 23:39
Post #13

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




wszystko gra w defaultowym skinie
Profile CardPM
+Quote Post
DCM
post 04.07.2008 - 13:31
Post #14

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 20.06.2008
Skąd: Łódź - Polska
Nr użytkownika: 4634




Jakoś lepiej, ale po angielsku :( i do tego te błędy w okienku "o mnie" :/
Profile CardPM
+Quote Post
starr
post 04.07.2008 - 13:44
Post #15


Guests








Narazie polskie znaki nie działają
+Quote Post
PurpleCat
post 04.07.2008 - 21:25
Post #16

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Polskich znaków w nagłówku nie będzie na razie. A spolszczenie resty jest w toku. Wrzuce szybko jak się da. Serdeczne dzięki Andersenn za pomoc.
Profile CardPM
+Quote Post
Andersenn
post 04.07.2008 - 22:06
Post #17

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




ok spoko. mam nadzieje, ze pomogłem choć trochę.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic