Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 158
Dołączył: 26.11.2007
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2700
osobiscie stara wersja bardziej mi sie podobala, byc moze mozna w ustawieniach ustawic tak zeby bylo po staremu (nie wiem nie sprawdzalem) ale dobrze by bylo gdyby domyslnie ulozenie strony kontaktow (osob odwiedzajacych profil) bylo po prostu takie same.