Postów: 2
Dołączył: 16.07.2008
Nr użytkownika: 4813
witam was!
JA jeestem akurat nowy i narazie przyswajam wszstkie mozliwe informacje i wskazowki włąsniue przed chiwla prbowalm sie zrelaksowac i wejsc w stan wibracji ale co nie wypilio fakt jest pozno ale to moja godzina ja zawsze chodze po 2 spac i ciezko mi sie odzwyczaic (czo to moze miec jakis negatywny wplyw na wchodzenie w trans) Otuz jakos pol godziny temu zaczolem sie releksowac do pomocy uzylem BRAINWAVE GENERATOR3.1 z presetem BUILTIN: Relaxation 1 (general) byl on ustawiony jak wlaczylem program i tu moje pierwsze pytanie jak ustawic glosnosc, ja ustawilem troche glosniej bo nie sluchalem na sluchawkach tylko na wiezy ( w dodatku jedna kolumna :) ) i tu tez moje pytanie czy lepiej na slochwakacha( da mnie takie duze dzwiekoszcselne sa niewyugodne) czy lepiej na otwartej przesterzi?? tym sposobem probowalem wejsc w trans najpierw musialem walczyc z myslami (swiatla niegasilem tylko przyciemnilem) korzystalem ze sposobo "lina" co mi jednak chyba nie odpowiada! WSZYSTKO TRWALO jakies 14 min (nie za krotko jak na pierwsze w zyciu wchodzenie w trans) lezalem i czulem czasami leciutkie wibracje piety albo rąk (sam sie zdziwlem ze to dziala) ale potem cos wyszlo pozamoja kontrole o linie juz nie pamietalem ale czulem cieply i ogarniajaca mnie ciemnosc (jakas czarna dziura na mnie spadla:P ) potem czulem ze wszystko sie kreci staralem sie jeszcze myslec o linie ale postanowailem calkowiecie oddac sie temu co sie dzieje!! krecilo sie wszystko jak oszalale jak na karuzeli we wszystko strony juz nie wiem ale chyba zaczynaly sie wibracja chcialem dalej ale jednak otwrzylem oczy (balam sie gdzie jestem) nie wiem teraz jak to pisze mysle sobie ze moglem to przeczytamac ale wtedy chyba sie przestraszylem i otworzylem oczy
i tym sposobem ugrzązłem na tym etapie i nie wiem co dalej... Ppowiedzicie co musze poprawic ech nie chce juz wiecej czytac w necie bo tylko mam metlik w glowie chcialbym raczej z kim nawiazac kontakt na forum albo na gg
ale sie rozpisalem heh z góry dzieki za wszelka pomoc dawid
ja wpierwszym dniu gdy sie dowiedzialem o istnieniu oobe bardzo sie wkrecilem, w drugim tez ciekaw bylem ale w nocy pod koniec (wczoraj) rzuciłem tą czarną magię bo sie bałem panicznie...
Postów: 2
Dołączył: 16.07.2008
Nr użytkownika: 4813
racja ale czasem jestesm zakorzenieni w nazych swiatopgladach i w naszej wierze co czasem powoduje duzy dyskomfort w dochodzenie do OOBE ja np mialem przeswiadczenie ze w transie moge byc otwarty na dzialanie złych sił? nie wiem jak sie przelemac
mam jeszcze pytane moze nie w temacie czy ławiej osiagnąc LD czy OOBE a jesli LD to jaki jest najprostrzy sposob i jakie sa koncowe efekty
jak chcesz LD, to przed snem mysl tylko i wylacznie o jakims przedmiocie, ustalaj ze szczegółami jego zapach smak, jaki jest w dotyku, przekrój go na pół, obserwuj czy coś z niego wycieka, itd. Ja zawsze wybieram cytryne lub jabłko. A jak już masz sen to powiedz sobie: "to sen" i powinno już być LD