|
no spsute bo wywalilam wlasnie ;) chejka ludzie, Twisti, mordo Ty moja ;))))))))))))))) ide naprawic zdjecie ;)*
ej, no ja wiem jak sie dodaje zdjecie, ja wywalilam okienko, gdzie go widac!!!! ;( edit: dodalam, faktycznie Add widget ;) ale cos nie widac go. moze po przelogowaniu sie wstawi. A w ogole to w notatniku wpis z dzis. Czasem cos sie dzieje jeszcze u mnie, a u kAzika to dopiero bomba!
|