CYTAT(Nyanna @ 14.08.2008 - 11:12)

Witam. Dawno nie było mnie na forum, ale postanowiłam znowu napisać. Ostatnio ruszyłam z LD, ale w temacie OOBE nadal stoję w miejscu. Mam pewien dokuczliwy problem. Gdy zaczynam leżeć bez ruchu, to wszystko zaczyna mnie nieznośnie boleć. Ręce, nogi są jakby przygniatane czymś i nie mogę wytrzymać i się ruszam. Jak leżę na plecach to tak się dzieje, a nie mogę uleżeć na boku, nie wiem czemu. Co poradzić? Wiem, że były takie tematy, ale nie znalazłam tam zadowalających odpowiedzi.
Pozycja ma być wygodna i naturalna - ułóż się dokładnie tak jak do snu i nie myśl o pozycji - ciało ma się odprężyć i nie zrobi tego w niewygodnej dla ciebie pozycji, choćby milion joginów ci ją polecało - założę się, że takie odpowiedzi były w innych wątkach - temat zamykam.