Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jestem Nowy Na Forum
azazel
post 15.08.2008 - 11:43
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5060




Jestem nowy na forum i mam parę pytań
1. czy postacie które sie widzi przy osiągnięciu oobe są prawdziwe czy są tylko wytworem wyobraźni.
2. czy obbe to tak zwana podróż astralna.
3. czy poprzez obbe mogę zobaczyć co w danej chwili robi jakaś osoba czy to jest tylko wyobraźnia.
4. czy osoby cierpiące na choroby psychiczne (jestem zdrowy umysłowo) mogą osiągnąć oobe jeśli tak to jest im trudniej czy łatwiej je osiągnąć.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 10)
6umerang
post 15.08.2008 - 12:28
Post #2

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




xD

ad1. zależy kto w co wierzy
ad2. zależy kto w co wierzy
ad3. zależy w co kto wierzy
ad4. należałoby się zapytać tych osób

poszukaj na forum, są bardzo szczegółowe odpowiedzi w temacie realności zjawiska, jak i jego definicji i prób usystematyzowania...

Nie zamykam tematu ze względu na ostatnie pytanie, które mnie zaciekawiło, może ktoś coś wie?
Profile CardPM
+Quote Post
MetaPsyche
post 15.08.2008 - 21:48
Post #3

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




ad 4.

Po co pytasz skoro jesteś zdrowy? Skup się na sobie.

Sprecyzuj pytanie - choroba psychiczna to pojęcie o bardzo rozległym znaczeniu. Choroą psychiczną jest schizofrenia, ale i depresja - chodzi Ci o jakąś konkretną?
Profile CardPM
+Quote Post
Mavuba
post 15.08.2008 - 21:56
Post #4

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 40
Dołączył: 22.06.2008
Skąd: Rzeszow
Nr użytkownika: 4642




ad1. tak
ad2. tak
ad3. tak
ad4. tak
Profile CardPM
+Quote Post
azazel
post 15.08.2008 - 22:16
Post #5

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5060




Chodzi mi dokładnie o schizofrenię.

edit:
Chciał bym sie jeszcze o jedną rzecz spytać czy oobe i ld wpłynęło jakoś na wasze poglądy religijne.

/nastepnym razem edytuj posty - Spyro
Profile CardPM
+Quote Post
MetaPsyche
post 17.08.2008 - 15:53
Post #6

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Jak ateistą byłem tak jestem, więc raczej na moje nie wpłynęło ;] .
Profile CardPM
+Quote Post
Mavuba
post 17.08.2008 - 16:04
Post #7

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 40
Dołączył: 22.06.2008
Skąd: Rzeszow
Nr użytkownika: 4642




Ja tam wierze w Boga :p
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 17.08.2008 - 17:53
Post #8


Guests








Prawdopodobnie osoby cierpiące na shizofrenię , oraz inne, zbliżone objawami choroby nie powinny wogóle zajmować się ezoteryką ,nie mówiąc już o świadomym śnieniu, czy eksterioryzacji . Brak bariery oddzielającej - brak możliwości odróżnienia doznań od świata (złudnie) realnego może spowodować u nich nasilenie objawów prowadzące w prostej linii do znacznego pogorszenia się ogólnego stanu umysłu .
+Quote Post
azazel
post 17.08.2008 - 20:58
Post #9

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5060




Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Coraz więcej czytam o oobe i ld zaczęło wzbudzać to coraz większą moją ciekawość jednak pewnie i tak mi to nie wyjdzie niestety mam problemy z koncentracją.
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 17.08.2008 - 21:11
Post #10

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Kogo to obchodzi.Ćwicz dalej powodzenia.
Profile CardPM
+Quote Post
akaShodan
post 17.08.2008 - 21:37
Post #11

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 3
Dołączył: 14.08.2008
Skąd: Wilczyn/wielkopolska
Nr użytkownika: 5055




CYTAT(azazel @ 17.08.2008 - 21:58) *
Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Coraz więcej czytam o oobe i ld zaczęło wzbudzać to coraz większą moją ciekawość jednak pewnie i tak mi to nie wyjdzie niestety mam problemy z koncentracją.



na twoje problemy z koncentracją polecam książkę samokontrola umysłu - Jose Silva, o ile temat cię zaintryguje, pomoże ci stopniowo wdrażać się w temat koncentracji, stanu alfa i wizualizacji co w dalszym twoim rozwoju będzie miało bardzo pozytywny oddźwięk... niech moc będzie z tobą ;)
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic