CYTAT
"Na 33 osoby przeglądające ten wątek nie znalazła się żadna osoba, która mogłaby udzielić mi jakiejkolwiek odpowiedzi. Ciekawe czym to tłumaczyć? Może brakiem wiedzy...
Tym, że ja nie przeglądałem!
Paraliż sam miałem kilka razy i powiem kilka słów na jego temat (nie pierwszy raz z resztą...)
Paraliż senny, skąd się bierze? Poprostu sie zdarza! Jedni maja go częściej, inni rzadziej. Ja nie starałem się wyrywać. Za pierwszym razem nie miałem pojęcia, co mi jest, ale ponieważ w perspektywie nie miałem nic poza wstaniem i pójściem do szkoły, to posłusznie przeczekałem, aż sam minie (niestety, nie spóźniłem sie ani trochę ;P).
Nie masz żadnych powodów do obaw, będzie ci się czasem zdarzał, ale (chyba) nigdy nie trwa zbyt długo, no i nic ci nie grozi (nawet jeśli wydaje ci się, że czujesz obecność jakiegoś demona/ducha/czyjąkolwiek).