Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Sugiestia Do Chata + Sonda
Gdzie Chcialbys miec Chat ?
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 21
Goście nie mogą głosować 
Mortvert
post 14.10.2008 - 18:59
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 69
Dołączył: 08.01.2008
Nr użytkownika: 3153




Mam dosc tego flash chata
Dlaczego ?
Wiesza sie, klatkuje, wywala, zjada litery, i ogolnie zle wyglada >_<
Nie latwiej udostepnic jakis kanal na serwerze IRC ?
Kazdy klienta sobie moze zalatwic, nic trudnego.
Za zalozenie kanalu nic sie nie placi, Bota sie ustawi na kanale i wio.
Czy jest mozliwosc usuniecia tego flash chata i zastapienie go IRC'owym ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 11)
Majster
post 14.10.2008 - 19:27
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Mi ten styka, nie mam żadnych problemów. Może czas zmienić przeglądarkę? Albo zacząć dbać o porządek na kompie?
Profile CardPM
+Quote Post
Mortvert
post 14.10.2008 - 19:37
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 69
Dołączył: 08.01.2008
Nr użytkownika: 3153




A moze mam system swiezo po instalacji ? I Kazda przegladarka dziala mi TAK SAMO a nawet gorzej niz explorer, nie wiem dlaczego .. >_<
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 14.10.2008 - 20:21
Post #4

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Ja jednak się zgodzę z Mortwertem - na linuksie nie ma w tym czacie polskich znaków co utrudnia czasami konwersowanie ze zrozumieniem a i flash trochę ciężki jest i się zwiesza - firefox momentami sie uwala przez niego.

Nie jestem jakoś tam specjalnie za zmianą czata na dziadka IRCa ale może coś na javie albo ajaxowy klient - nie znam alternatyw - trza by oblukać, bo jeśli coś będzie sprawniejsze, to czemu by nie zastosować?

Inną kwestią jest fakt integracji z forum - nie wszystko się da podłączyć bezboleśnie...
Profile CardPM
+Quote Post
kamglow
post 14.10.2008 - 21:38
Post #5


Guests








CYTAT(6umerang @ 14.10.2008 - 21:21) *
Ja jednak się zgodzę z Mortwertem - na linuksie nie ma w tym czacie polskich znaków co utrudnia czasami konwersowanie ze zrozumieniem a i flash trochę ciężki jest i się zwiesza - firefox momentami sie uwala przez niego.

Ja, podobnie jak bumerang, mam laptop na linuxie i siedze na czacie na tym linuxie w przeglądarce fire fox. Nie przeszkadza mi brak możnosci wpisywania polskich liter aczkolwiek na operze juz chyba moge te litery wpisywać. Jednak nie moge sie na czat zalogować na operze. Mniejsza o to.

Bardzo dobrze mi sie korzysta z dobrodziejstw czata, ogólnie jest b. dobrze.

Kiedyś siedzialem na hyper realu na IRC'u --> odradzam. Całkowicie inaczej sie człowiek czuje na ircu. Poprostu stalibyśmy sie tacy sami nak Hyper Realowcy. Zero atmosfery i takiej specyficznej ergonomii tego FlashOobeCzata.




edit: zmieniłem błąd ortograficzny w słowie korzysta. Bylo przez ż
+Quote Post
Mano
post 15.10.2008 - 06:15
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




A moze po prostu istnieje jakis klient, przez ktorego szlo by sie podlaczyc pod czacika?
Cos jak IceQ.
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 15.10.2008 - 11:11
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Ważne by czat był :AWE:
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 18.10.2008 - 13:47
Post #8

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




:awe:

Jest coś takiego:

http://partners.parachat.com/invision/evaluation/

jako moduł do forum, więc instalka bezproblemowa - nic o nim nie wiem...
Profile CardPM
+Quote Post
Mortvert
post 18.10.2008 - 18:32
Post #9

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 69
Dołączył: 08.01.2008
Nr użytkownika: 3153




Znam zrodlo problemu...
Kto zgadnie dostaje 1 000 000 Euro !!
Te problemy powodoje moj M O D E M !! Tak, modem.. tylko zabijcie mnie nie wiem dlaczego..
Moze ma ktos modem ZTE ZXDSL 852 V2 ?
Profile CardPM
+Quote Post
kamglow
post 19.10.2008 - 12:18
Post #10


Guests








Nie zmieniajcie czata. ZObaczcie na te fotki od Bumeranga - tamten czat jest bez duszy!

co to modem? Modem jest SPyro i kij Ci w twarz !!
+Quote Post
Mortvert
post 19.10.2008 - 14:59
Post #11

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 69
Dołączył: 08.01.2008
Nr użytkownika: 3153




Bez duszy tos ty, mnie tam gitara..
I Modem to to pudelko przez ktore sie laczysz z internetem =P
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 19.10.2008 - 16:47
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




CYTAT(Mortvert @ 19.10.2008 - 15:59) *
Bez duszy tos ty, mnie tam gitara..
I Modem to to pudelko przez ktore sie laczysz z internetem =P


Ja takowego nie mam a łącze sie z internetem, niezły ze mnie h4x0r! :O
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic