Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy to możliwe?
Bleshar
post 19.03.2007 - 15:24
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 2
Dołączył: 19.03.2007
Nr użytkownika: 789




Witam....jestem tu nowy...zaczalem wlasnie cwiczenia z relaksacja, i dzisiaj stalo sie cos dziwnego.....czytajac wasze opisy wydaje mi sie ze byly to wibracje....tzn, po pol godziny relaksacji nagle poczolem ucisk , galki oczne zaczely mi latac we wszystkie strony, i zaczelo mna krecic jak bym byl na ostrym zjezdzie poalkoholowym....czy to mozliwe ze tak szybko doszedlem do wibracji?
pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 10)
Pyrokar1990
post 19.03.2007 - 17:47
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 120
Dołączył: 30.01.2007
Skąd: Z Ogrodu Kahiki
Nr użytkownika: 473




Odsylam do poczytania jeszcze raz na forum, zanim kto inny to zrobi :D :PP.

Owszem jest to mozliwe ze doszedles do wibracji. Chyba wszyscy (moze z paroma wyjatkami) na tym forum poczytali sobie troche, porelaksowali sie i dostali wibracji. Podniecili sie tym oczywiscie (albo przestraszyli) tak bardzo ze musieli napisac. Jakbys sprawdzil inne posty poczatkujacych to bys zobaczyl ze wszyscy dochodza do drgawek... i wtedy przerywaja z powodu przejecia tym :D. To ze juz do nich doszedles jest dobra wiadomoscia, ale nie spoczywaj na laurach, tylko daz dalej do oobe.

Mam nadzieje ze post nie wydal sie opryskliwy lub nie mily. Jesli tak to przepraszam, nie bylo to moja intencja.
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 19.03.2007 - 20:00
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Pyrokar ma racje,"nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca"Ja wibracje miałem od pierwszego do ostatniego dnia 5 miesiąca moich prób ,za każdym razem ustępowały,na samym początku bardzo się tym podniecałem,o jaki ja dobry jestem ,jak szybko,teraz się z siebie smieje ,byle ruch energi w moim ciele doprowadzał mnie do takiego podniecenia że całą próbe wyjscia szlag jasny trafiał,wiec nie ma co pisać "jaki ja jestem szybki Bil"bo to naprawde nie igrzyska olimpijskie (:,być moze masz predyspozycje ,ale to tylko ty sam wiesz jaki jesteś i tylko ty potrafisz sprawiedliwe siebie ocenić
pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
Bleshar
post 19.03.2007 - 20:42
Post #4

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 2
Dołączył: 19.03.2007
Nr użytkownika: 789




nie chodziło mi o chwalenie sie, tylko upewnienei sie ze to mogly byc wibracje....nie wiedziałem że można do nich dojśc już po tak krótkim czasie i chciałem sie po prostu upewnić....
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 19.03.2007 - 21:14
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(Bleshar @ 19.03.2007 - 20:42) *
nie chodziło mi o chwalenie sie, tylko upewnienei sie ze to mogly byc wibracje....nie wiedziałem że można do nich dojśc już po tak krótkim czasie i chciałem sie po prostu upewnić....

Żle to odebrałeś (:,chodziło o to ,byś nie popełnił tego błędu co wiekszość,lepiej uczyć się na cudzych błędach ,czy nie mam racji?(:
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 20.03.2007 - 04:31
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Jezeli to kiedykolwiek poczujesz, bedziesz wiedzial ze to wlasnie to, i wtedy zaden "spec" na tym forum nie bedzie musial ci tego tlumaczyc.
Profile CardPM
+Quote Post
Michał
post 20.03.2007 - 20:33
Post #7

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 20.03.2007
Nr użytkownika: 800




"...Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał wtedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie - ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich między sobą - jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii - Tak oto powstało morze. A z morza wyłonił się ląd, a na lądzie powstało wszystko to, co żywe… Rośliny i zwierzęta, wilki i owce, a na samym końcu powstali ludzie. Adanos cieszył się, ze wszystkiego, co wówczas powstało, a swą miłością darzył jednakowo wszystkie rzeczy. Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą Ziemię, by znaleźć bestię. A gdy do niej przemówił, stała się ona jego sługą. Beliar tchnął w nią część swej boskiej mocy, by mogła zniszczyć całą Ziemię. Ale Innos podpatrzył czyn Beliara i przemierzył Ziemię, by znaleźć człowieka. A gdy do niego przemówił, ten stał się jego sługą. Innos tchnął w niego część swojej boskiej mocy, by mógł on naprawić szkody wyrządzone przez Beliara. Wtedy zwrócił się Beliar do innej istoty, ale Adanos zesłał potężną falę, która zmyła ją z powierzchni Ziemi. Ale wraz z nią odeszły także drzewa i zwierzęta, więc Adanos wielce się zasmucił. I rzekł wreszcie do swych braci – „Nigdy więcej nie postanie wasza noga na mojej Ziemi, bo jest ona święta i pozostanie taka na wieki”. Ale człowiek i bestia nie zaprzestali wojny na Ziemi Adanosa i płonął w nich gniew ich bogów. A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara. I zobaczył Adanos, że prysła równowaga między ładem a chaosem i zaklął Innosa, by ten odebrał człowiekowi swą boską moc. A Innos w swej mądrości tak uczynił. Ale Adanos obawiał się, że pewnego dnia bestia powróci na Ziemię. Dlatego uprosił Innosa, by ten zostawił część swojej mocy na Ziemi, aby pewnego dnia przywrócić ją człowiekowi. A Innos w swej mądrości tak uczynił..."
CYTAT
"...Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał wtedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie - ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich między sobą - jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii - Tak oto powstało morze. A z morza wyłonił się ląd, a na lądzie powstało wszystko to, co żywe… Rośliny i zwierzęta, wilki i owce, a na samym końcu powstali ludzie. Adanos cieszył się, ze wszystkiego, co wówczas powstało, a swą miłością darzył jednakowo wszystkie rzeczy. Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą Ziemię, by znaleźć bestię. A gdy do niej przemówił, stała się ona jego sługą. Beliar tchnął w nią część swej boskiej mocy, by mogła zniszczyć całą Ziemię. Ale Innos podpatrzył czyn Beliara i przemierzył Ziemię, by znaleźć człowieka. A gdy do niego przemówił, ten stał się jego sługą. Innos tchnął w niego część swojej boskiej mocy, by mógł on naprawić szkody wyrządzone przez Beliara. Wtedy zwrócił się Beliar do innej istoty, ale Adanos zesłał potężną falę, która zmyła ją z powierzchni Ziemi. Ale wraz z nią odeszły także drzewa i zwierzęta, więc Adanos wielce się zasmucił. I rzekł wreszcie do swych braci – „Nigdy więcej nie postanie wasza noga na mojej Ziemi, bo jest ona święta i pozostanie taka na wieki”. Ale człowiek i bestia nie zaprzestali wojny na Ziemi Adanosa i płonął w nich gniew ich bogów. A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara. I zobaczył Adanos, że prysła równowaga między ładem a chaosem i zaklął Innosa, by ten odebrał człowiekowi swą boską moc. A Innos w swej mądrości tak uczynił. Ale Adanos obawiał się, że pewnego dnia bestia powróci na Ziemię. Dlatego uprosił Innosa, by ten zostawił część swojej mocy na Ziemi, aby pewnego dnia przywrócić ją człowiekowi. A Innos w swej mądrości tak uczynił


Tak, stare dobre czasy kiedy grałem w gothica....
Profile CardPM
+Quote Post
profesjonalistka846
post 20.03.2007 - 20:59
Post #8

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 79
Dołączył: 27.02.2007
Skąd: z wsi
Nr użytkownika: 660




A ja mam takie pytanie z innje paki- czy jak wchodzisz w te OOBE to gałki oczne musza "latac"?
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 20.03.2007 - 21:00
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(Michał @ 20.03.2007 - 20:33) *
Tak, stare dobre czasy kiedy grałem w gothica....

Przepraszam ,że się wtrące ,ale co to ma do tematu?
Profile CardPM
+Quote Post
profesjonalistka846
post 20.03.2007 - 21:07
Post #10

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 79
Dołączył: 27.02.2007
Skąd: z wsi
Nr użytkownika: 660




CYTAT(ketrab @ 20.03.2007 - 21:00) *
Przepraszam ,że się wtrące ,ale co to ma do tematu?



nic, ale nie chcialo mi sie zakladac nowego i to tak troche w ramach wyswiadzenia przyslugi koledze Blesharowi (zeby odswiezyc mu topik:)
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 21.03.2007 - 03:15
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




ketrabowi raczej chodzilo o post michala ;p, a co do twojego pytania to przy wychodzeniu nie zaobserwowalem takiego zjawiska, chociarz zdazalo sie, podczas pierwszych prob w stanie glebokiego relaxu. Teraz tego nie mam.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic