Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 687
Dołączył: 24.08.2007
Skąd: busz
Nr użytkownika: 1867
Zbyszku no to szykuje ci się ostra jazda,najpewniej bedzie dla ciebie szokiem,ale podziwiam cię za dociekliwośc i odwagę.Widziałem reakcję niektórych osób po założeniu jednego małego magnesika/silnego/.