Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Wirtualna Polska - Obe
maciej_sawicki
post 26.03.2009 - 23:21
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 26.03.2009
Nr użytkownika: 6984




Witajcie,

Szukam odważnych podróżników, którzy w programie 'Enigma' realizowanym przez Wirtualną Polskę mogliby opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z OOBE.

W programie omawiane są nierozumiane przez naukę, a najprawdopodobniej istniejące zjawiska. Przykładowe odcinki:

http://wp.tv/i,Enigma-Radiestezja,mid,286056,klip.html
http://wp.tv/i,Enigma-Naped-antygrawitacyj...73101,klip.html

Zdjęcia realizujemy w niedzielę 29.03 w Warszawie (nie martwcie się o ewentualne koszty podróży), więc jeśli ktoś ma wtedy czas i może opowiedzieć o swoich podróżach - proszę o kontakt.

[email protected]

Jeśli niedziela byłaby zdecydowanie nie właściwym terminem, a ktoś uważałby że może do tematu wnieść coś ciekawego, zapewne uda nam się ustalić inny termin :)

Pozdrawiam,
Maciej Sawicki



Profile CardPM
+Quote Post
2 Stron V   1 2 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
Andersenn
post 27.03.2009 - 08:48
Post #2

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




Zasponsorujesz mi dojazd do Warszawy?
Profile CardPM
+Quote Post
maciej_sawicki
post 27.03.2009 - 11:55
Post #3

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 26.03.2009
Nr użytkownika: 6984




CYTAT(Andersenn @ 27.03.2009 - 08:48) *
Zasponsorujesz mi dojazd do Warszawy?


Tak. Zapraszam na prv, ale szukamy raczej osób + 18 :)
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 27.03.2009 - 18:28
Post #4

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




eheh, mogę niewątpliwie wnieść wiele ciekawego do programu :F
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 28.03.2009 - 09:00
Post #5

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




By Bumeranga spotkac, to juz sie oplaca pojechac.
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 28.03.2009 - 10:55
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Wielkie brawa dla człowieka od muzyki w odcinku o napędzie antygraw, temat z najlepszyej gry wszechczasów, miód. :)
Profile CardPM
+Quote Post
Szymonpro
post 28.03.2009 - 12:47
Post #7

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 20.05.2008
Nr użytkownika: 4400




Oglądam często Enigmę i Uważam że Musicie wziąć Darka Sugiera, to on jest w Polsce prekursorem OOBE i nie wyobrażam sobie programu Bez niego!

PS; Dlaczego Nie napisałeś tego wcześniej? Przecież zdjęcia odbędą się już jutro.
Profile CardPM
+Quote Post
maciej_sawicki
post 30.03.2009 - 17:34
Post #8

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 26.03.2009
Nr użytkownika: 6984




Wypadł nam jeden gość, stąd szukaliśmy tylko jednej osoby :) Już wszystko OK, jesteśmy po nagraniach.

Mam wielką prośbę do forumowiczów o wypełnienie ankiety dotyczącej OBE. Pomoże nam we właściwym przedstawieniu zjawiska.

Krótka ankieta

Dzięki bardzo i pozdrawiam :)

Profile CardPM
+Quote Post
frrezja
post 19.04.2009 - 01:37
Post #9

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 15.01.2007
Nr użytkownika: 400




CYTAT(maciej_sawicki @ 30.03.2009 - 17:34) *
Wypadł nam jeden gość, stąd szukaliśmy tylko jednej osoby :) Już wszystko OK, jesteśmy po nagraniach.

Mam wielką prośbę do forumowiczów o wypełnienie ankiety dotyczącej OBE. Pomoże nam we właściwym przedstawieniu zjawiska.

Krótka ankieta

Dzięki bardzo i pozdrawiam :)


A kiedy będzie można to zobaczyć?
Profile CardPM
+Quote Post
Traveller
post 19.04.2009 - 21:58
Post #10

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 17
Dołączył: 12.01.2009
Nr użytkownika: 6733




CYTAT(frrezja @ 19.04.2009 - 02:37) *
A kiedy będzie można to zobaczyć?

I to jest dobre pytanie :D
Profile CardPM
+Quote Post
M2rc1n
post 19.04.2009 - 22:13
Post #11

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 74
Dołączył: 24.02.2008
Skąd: Tu i Tam
Nr użytkownika: 3662




Jak chcecie wiedziec kiedy bedzie, to najlepiej ustawic sobie WP.PL na strone domową, i przy włączaniu przeglądarki internetowej sprawdzac co jakis czas te 4 nagłówki na srodku strony. Albo poczekac az koles z wp.pl da cynk, bo wydaje mi sie ze jest zalogowany na forum.

Pozdrawiam. M2
Profile CardPM
+Quote Post
LinnVv
post 28.04.2009 - 13:23
Post #12

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 26.12.2007
Nr użytkownika: 2994




Odcinek o OOBE już jest. Problem eksterioryzacji jest przedstawiony obiektywnie, jest parę opinii za i parę słów krytyki.
Profile CardPM
+Quote Post
M2rc1n
post 28.04.2009 - 13:47
Post #13

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 74
Dołączył: 24.02.2008
Skąd: Tu i Tam
Nr użytkownika: 3662




Ja jakoś znaleźć nie mogę... lepiej jak podasz link do odcinka. Pomoże to mi jak i innym forumowiczom.

Pozdrawiam. M2

*EDIT:
cz.1
http://wp.tv/i,Enigma-Podroze-poza-cialem-...15069,klip.html

cz.2
http://wp.tv/i,Enigma-Podroze-poza-cialem-...15055,klip.html
Profile CardPM
+Quote Post
Typ
post 28.04.2009 - 14:59
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 120
Dołączył: 28.12.2008
Nr użytkownika: 6627




BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA ,co za ciota z kolesia z części drugiej ten ,co niby praktykował ,a teraz tego nie robi już ,bo twierdzi ,że to psuje psychike ...Lol ,co za idiota ,pewnie nie mogł sobie poradzić wtedy ,to wymyśla ...a niech s***** do go swojego boga ,którego nie ma xD



Wkyrzyło mnie to trochę ..HEHE xD

Ale dobrze ,że szerzą oobegrono
Profile CardPM
+Quote Post
LinnVv
post 28.04.2009 - 15:09
Post #15

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 26.12.2007
Nr użytkownika: 2994




Jestem ciekawy jakie traumatyczne przeżycie u tego kolesia mogło wywołać przejście na "ciemną stronę mocy"/KRK? Nie znam go więc nie będę oceniał.
Profile CardPM
+Quote Post
M2rc1n
post 28.04.2009 - 17:09
Post #16

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 74
Dołączył: 24.02.2008
Skąd: Tu i Tam
Nr użytkownika: 3662




Pewnie nie był mocny psychicznie, bo w sumie takie doświadczenia nie są zupełnie obojętne...

pzdr. M2
Profile CardPM
+Quote Post
Ero Cras
post 28.04.2009 - 17:24
Post #17


Guests








Kim był ten koleś co miał 18 lat i się wypowiadał? Ktoś może z naszego obeforum?

Taa, o tym facecie co mówicie to psyche mu zryło i to niemało. Tera wszędzie chodzi i woła: ,, Ludzie na Boga opamiętajcie się! Bóg Was skaże jeżeli będziecie ingerować w świat duchów!''

Jeśli bym spotkał takiego frajera to tylko było tak: Ty je...y sk......nie! Ty sz...o! I co dalej można się domyślić.

W sumie to było co oglądać, ciekawie nagrali.
+Quote Post
Mirtrul
post 28.04.2009 - 18:22
Post #18

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 30
Dołączył: 09.03.2009
Skąd: Skawina
Nr użytkownika: 6935




Szkoda, że w necie nie można znaleźć żadnej informacji o tym Danielu Przechrzcie co niby kursy prowadzi. Jak kiedyś ogladałem strefę tajemnic o tym to też była babka co niby pomaga innym ale nie mozna niczego się o niej z neta dowiedzieć.

Ale ogółem fajny materiał.
Profile CardPM
+Quote Post
rudix
post 28.04.2009 - 22:28
Post #19

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 35
Dołączył: 14.04.2009
Skąd: made in china
Nr użytkownika: 7020




kościoł mówi że niewolno nam ingerować w świat duchow, leppiej ufać bogowi na którego niema żadnych dowodów czy stanie w którym czujesz miłość ? odpowiem sam sobie jak osiągne oobe :)

tutaj mówili że wa astralu można się normalnie spotkać, nie wydaje mi sie
Profile CardPM
+Quote Post
maciej_sawicki
post 29.04.2009 - 00:02
Post #20

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 26.03.2009
Nr użytkownika: 6984




Witam serdecznie,

Ciesze się, że trafiliście na Enigmę o OBE.

CYTAT(Mirtrul @ 28.04.2009 - 19:22) *
Szkoda, że w necie nie można znaleźć żadnej informacji o tym Danielu Przechrzcie co niby kursy prowadzi.


Kilka linków.
http://www.uzdrawianie.com/przechrzta.html
http://antoniprzechrzta.bblog.pl/
Naprawdę ciekawy i wartościowy gość. Chociaż osobiście mam dystans do wielu spraw o których opowiada, warto go posłuchać.

CYTAT(LinnVv @ 28.04.2009 - 16:09) *
Jestem ciekawy jakie traumatyczne przeżycie u tego kolesia mogło wywołać przejście na "ciemną stronę mocy"/KRK? Nie znam go więc nie będę oceniał.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Tekieli
http://www.bosko.pl/klopotnik/?art=456

Ikona ruchu anty. Polecam lekturę jego pozycji nawet jeśli macie na wskazane tematy zgoła odmienne zdanie.

CYTAT(Ero Cras @ 28.04.2009 - 18:24) *
Kim był ten koleś co miał 18 lat i się wypowiadał? Ktoś może z naszego obeforum?


Nie jestem pewien czy jest aktywnym użytkownikiem tego forum, ale dotarłem do niego przez internet. Działa pod nickiem Draq. To link do jego posta pod Enigmą: http://forum.wp.pl/fid,189,tid,185649,pid,5846751,temat.html

Chętnie odpowiem na inne pytania. Czekam rowniez na opinie na temat samego programu.
Pozdrawiam,
Maciej
Profile CardPM
+Quote Post
M2rc1n
post 29.04.2009 - 01:40
Post #21

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 74
Dołączył: 24.02.2008
Skąd: Tu i Tam
Nr użytkownika: 3662




Materiał widziałem. Podobał mi się. Dobrze ujęte samo znaczenie tego zjawiska na wielu podłożach, oraz obiektywna ocena. Chociaż brakowało mi jeszcze jednej osoby która doświadcza oobe, oraz większej liczby opisywanych podróży, oraz wrażeń z "poza". Ale ogólnie daje do przemyślenia.

A Draqa kiedyś na naszym forum widziałem...


Pozdrawiam. M2
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic