Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 62
Dołączył: 29.11.2006
Nr użytkownika: 248
to przez adres. jak sie wchodzi przez oobe.pl to dziala ale jak przez www.oobe.pl to juz ni. ale jak sie na cos kliknie to wskakuje www.oobe.pl i trzeba skasowac www to wtedy dziala.