Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Niech Wam Bedzie:))))
aga26
post 29.08.2009 - 21:27
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




dobra juz dobra: doswiadczenia w notatniku. Nie mozesz twist udac,ze czytales moj notatnik?
Po drugie myslisz,ze jak pierwszy raz tu weszlam to wiedzialam gdzie ja to pisze? tyle tych okienek sie pootwieralo heheh, a ja akurat myslalam gdzie jest jakis notatnik:poprostu napisalam wyslalam i tyle.
Badz co badz obiecuje poprawe heh..
Aga pamietaj: NOTATNIK:P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 4)
dreamer_the_one
post 29.08.2009 - 21:46
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 827
Dołączył: 12.05.2009
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7097




nikogo notatniki nie interesują ;]
ponieważ to są bardzo osobiste sprawy.
genialne rozwiazanie bo po 1 niema rozdmuchiwaczy astralnego pierda co napiszą z tego relacje 3 strony a4
a po 2 nie jesteśmy w stanie tego dobrze wysłowić. już lepsze są obrazy i grafiki. one oddają wizje i doznania o wiele dokładniej.
Profile CardPM
+Quote Post
aga26
post 29.08.2009 - 22:17
Post #3

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




dreamer the one Polak uczy sie na swoich bledach i tym sposobem twist nauczyl mnie czytac notatniki jak rowniez zapisywac w nich wlasne doswiadczenia. Tym sposobem przeczytalam Twoj notatnik jako pierwszy i zaraz przeczytam twista :P
hahaha

Dobrej nocki

Profile CardPM
+Quote Post
aga26
post 29.08.2009 - 22:18
Post #4

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 27.08.2009
Nr użytkownika: 7341




kurde- maslo maslane:P
Profile CardPM
+Quote Post
iguana
post 29.08.2009 - 22:31
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 162
Dołączył: 15.02.2009
Skąd: okolice Krakowa. Czasem Żywiec, Oświęcim
Nr użytkownika: 6865




Kilka rad na początek.
Po pierwsze, zakładasz trzeci spamerski temat...
(Ok,pierwszy miał sens, nie wiedziałaś co, gdzie i jak)
Po drugie, nie pisz jednego postu pod drugim- użyj opcji Edytuj.

I jeszcze jedno.
Jest coś co odróżnia, moim zdaniem to forum od innych tego typu. Tu nie ma miejsca na bezsensowne posty pt. miałem dzisiaj wibracje....
Możesz znaleźć tu ludzi, którzy naprawdę nieźle siedzą w temacie i mogą cię wiele nauczyć.
A niewdzięczna funkcja moderatorów polega na pilnowaniu porządku na forum, więc nie ma co się dziwić ich reakcją.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic