Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 56
Dołączył: 21.11.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6305
Pewnie slyszeliscie o channelingach i Plejadianach. Mam pytanie;p Wierzycie w to? Czy ktos z Was, wychodzac z ciala probowal sie kontaktowac np z Plejadianami?
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 113
Dołączył: 27.07.2009
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7276
Słyszałem o tym bardzo dużo. Mam też masę przekazów na kompie. Trudno powiedzieć- nawet jeżeli te informacje są prawdziwe to warto wziąć poprawkę na to, że taki odbiorca posiada filtr w postaci systemu przekonań, więc informacje mogą być mniej lub bardziej zniekształcone. Warto podejść do tego z pewną dozą ostrożności.