Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> 4+1 : Zbiorowe Wypady
Mano
post 25.12.2009 - 22:25
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




Proponuje aby ten temat, byl tematem, gdzie kazdy kto bedzie pewny robienia 4+1 sie tu wpisywal. Dokladna godzina i data. We wiecej razniej, motywacja wieksza.

Jest podobny temat, lecz sluzy sie wpisywaniu o 4 rano, kto walczy o faze. Ten ma za zadanie zachecic innych do walczenia o faze i przypomnieniu, ze taka metoda istnieje.


Dzisiaj przypada pierwsza "masowka". Juz paru sie zapowiedzialo.

Dzyeson, Vojats, Doloreska (ona godzinke wczesniej), Ferdek Kiepski, Rolx


Czas startu: Przed 00
Przystanek: Czat, godz. 4;00
Cel: Oddzielenie powloki fizycznej : ]
Miejsce akcji: Lozko



ZAPRASZAMY!
"Jesteś czymś więcej niż ciało fizyczne"
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 6)
nieq
post 25.12.2009 - 22:27
Post #2


Guests








ja !(z tym ze jeszcze nigdy nie wyszedlem) ale badzmy w dobrej mysli :)
+Quote Post
FerdekKiepski
post 25.12.2009 - 23:06
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 107
Dołączył: 28.10.2009
Skąd: debica
Nr użytkownika: 7456




Pięknie napisane :D Jestem za!
Profile CardPM
+Quote Post
Mano
post 26.12.2009 - 04:11
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




no tak, moglem sie tego spodziewac.

1. Jestem tu sam.
2. Podobny temat istnieje (przed chwila go szczailem).

Wiec niech jakis moderator scali posty, lub cokolwiek xD
Profile CardPM
+Quote Post
nieq
post 26.12.2009 - 11:06
Post #5


Guests








no ja z podniety nie moglem zasnac wiec musialem przesunac o godzine... ale i tak fail :(
+Quote Post
Mano
post 26.12.2009 - 12:56
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




Ja sie obudzilem przed 4 i chcialem sobie wmowic, ze znowu chwile poleze, a to by sie skonczylo zasnieciem, wiec sie zmotywowalem i wstalem.

Na kompie czat, forum, jakies mp3, allegro i jakos o 4.50 w sumie bylem juz w lozku.
Niestety ojciec do roboty sie szykowal, wiał wiatr, ktory tez mnie wybijal z 'ciszy'.
Wlasciwie nie wiedzialem, czy mam isc po prostu spac, czy jakos czuwac, wiec polozylem sie na plecach i w rytm oddechu mantrowalem 'jestem swiadomy'.
Za bardzo do niczego nie doszedlem, przez dzienna probe bylem bardziej zrelaksowany, czy inaczej sie czulem. Raz mialem dziwne wrazenie, ale nie umiem tego opisac, chociaz moge sprobowac.
Bylo to cos jakby zdezorientowana zorientownosc :D Trwalo to pare sekund.
Dziwnie sie czulem. Szkoda, ze nie pomyslalem, o RTku, chociaz nie bylo zadnych przeskokow itp

Z oobe nic, za to pare snow ktore juz malo co pamietam, ale byly takie sobie.
Dzisiaj mysle kolejna probe, poki mam ost dzien wolny :)



ps. Ale daliscie dupy. Tylu sie deklarowalo, a nikogo nie bylo.
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 26.12.2009 - 12:59
Post #7


Guests








a więc zamykam , dalsze sugestie, opisy , ustalki wpisujcie tu:

http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...amp;#entry59882

sam widzisz Mano,że piszesz w 2 tematach o tym samym . Pozdro!!
ps dzisiaj mogę lecieć z Wami ,ale koło 6 .
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic