Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Obe Serwer Ftp, co z nim?
milordi
post 03.06.2007 - 12:23
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Nie wiecie co się dzieje z serwerem FTP ftp://81.15.160.185/ ? Od kilku tygodni nie można się do niego zalogować: albo wywala błąd, albo nie w ogóle brak odpowiedzi. Czyżby został zamknięty?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 11)
Angello
post 03.06.2007 - 14:12
Post #2


Guests








Mam ten sam problem, ale nie od kilku tygodni. Pare dni temu bylo napisane, ze nie mozna wejsc, bo jest zbyt duzo uzytkownikow, wiec wszedlem w nocy i sie dalo. Teraz wyskakuje wiadomosc, iz serwer jest niedostepny.

Chcialem sciagnac "Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook", moze ktos wie gdzie jeszcze mozna to dostac?
+Quote Post
Sillewa
post 06.06.2007 - 13:01
Post #3

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 9
Dołączył: 13.02.2007
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 573




No właśnie... mam ten sam problem. Nie mogę się dostać na serwer bo co chwilę wyrzuca komunikat o błedzie że za dużo uzytkowników.

Ktoś wogóle może się dostać na ten serwer i coś ściągnąć...?


Pozdrawiam
Sillewa
Profile CardPM
+Quote Post
Noble
post 07.06.2007 - 22:32
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




CYTAT(Angello @ 03.06.2007 - 15:12) *
Chcialem sciagnac "Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook", moze ktos wie gdzie jeszcze mozna to dostac?


Moge Ci to jakoś wyslac p2p ;D

pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 08.06.2007 - 07:25
Post #5


Guests








CYTAT(Noble @ 07.06.2007 - 23:32) *
Moge Ci to jakoś wyslac p2p ;D


A jaki masz upload i ile calosc zajmuje? :)
+Quote Post
milordi
post 08.06.2007 - 09:43
Post #6

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




CYTAT(Sillewa @ 06.06.2007 - 14:01) *
No właśnie... mam ten sam problem. Nie mogę się dostać na serwer bo co chwilę wyrzuca komunikat o błedzie że za dużo uzytkowników.

Ktoś wogóle może się dostać na ten serwer i coś ściągnąć...?
Pozdrawiam
Sillewa

Przed chwilą mi się w końcu udało, teraz ściągam to czego jeszcze nie mam. Mimo założenia ograniczenia na jedno połączenie z jednego IP (wcześniej nie było) nadal są problemy. Serwer jak widać stał się zbyt popularny i już "nie wyrabia".

CYTAT(Angello @ 03.06.2007 - 15:12) *
Chcialem sciagnac "Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook", moze ktos wie gdzie jeszcze mozna to dostac?

Całość zajmuje ok. 223 MB (niespakowane). Mam całość na dysku więć mogę to wrzucić np. na Up-file czy gdzieś indziej...
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 08.06.2007 - 17:02
Post #7


Guests








Serwer rzeczywiscie wyglada, ze juz funkcjonuje, ale teraz wyskakuje mi blad - zle haslo lub login. :/
Nadal haslo i login jest: oobe?

milordi, jesli to nie problem to mozesz wrzucic. Mysle, ze moze sie przydac tez innym w przyszlosci. Dobrze jednak bylo by to spakowac, zeby rozszerzenie zmienic na *.rar czy cos w tym stylu. :)
+Quote Post
milordi
post 08.06.2007 - 17:43
Post #8

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




CYTAT(Angello @ 08.06.2007 - 18:02) *
Serwer rzeczywiscie wyglada, ze juz funkcjonuje, ale teraz wyskakuje mi blad - zle haslo lub login. :/
Nadal haslo i login jest: oobe?

milordi, jesli to nie problem to mozesz wrzucic. Mysle, ze moze sie przydac tez innym w przyszlosci. Dobrze jednak bylo by to spakowac, zeby rozszerzenie zmienic na *.rar czy cos w tym stylu. :)

Hasło i login się nie zmieniło. Ciekawy jestem, ile czasu serwer będzie działał normalnie. Prędkość ściągania trochę spadła - z 64 KB/s do 16-17 KB/s.
Postaram się to wrzucić, ale pakowanie trochę potrwa.
Profile CardPM
+Quote Post
milordi
post 09.06.2007 - 15:28
Post #9

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Wrzuciłem to na Up-file. Plików nie usuwają nigdy. Dla wygody podzieliłem na kawałki po 25 MB. Po spakowaniu zajmuje 155 MB zamiast 223 MB.

Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.001 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.002 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.003 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.004 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.005 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.006 25 MB
Bruce Moen - Afterlife Knowledge Guidebook.7z.007 5,7 MB

Serwer ftp znowu wywala "421 Too many users connected."
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 10.06.2007 - 20:24
Post #10


Guests








No i git... wielkie dzieki milordi. :)
Jak tylko lacze sie zwolni to biore sie za sciaganie.
+Quote Post
milordi
post 18.06.2007 - 15:39
Post #11

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 88
Dołączył: 06.04.2007
Nr użytkownika: 874




Serwer nadal nie działa poprawnie. Obecnie wywala, że konto zostało chwilowo zablokowane ("Not logged in, account is temporarily disabled."). Nie ma ktoś kontaktu z administratorem? Wiadomo w ogóle czyj to serwer?
Profile CardPM
+Quote Post
puppy
post 14.10.2011 - 23:36
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 290
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8456




FTP nadal działa :P
KOD
Połączony z oobe.pl.
220 FTP server (Version 1.0) ready.
Użytkownik (oobe.pl:(none)): anonymous
331 Guest login ok, send your email address as password.
Hasło:
230 Guest login ok, access restrictions apply.
ftp> ls
200 PORT command successful.
150 Opening ASCII mode data connection for 'file list'.
Watcher
Neo
ie6sp1.ace
226 Transfer complete.
ftp: 26 bajtów odebranych w 0,00Sekund 26000,00Kbajtów/sek.
ftp>

Tylko nie wiadomo do czego te pliki są :/
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic