CYTAT(Angello @ 08.06.2007 - 18:02)

Serwer rzeczywiscie wyglada, ze juz funkcjonuje, ale teraz wyskakuje mi blad - zle haslo lub login. :/
Nadal haslo i login jest: oobe?
milordi, jesli to nie problem to mozesz wrzucic. Mysle, ze moze sie przydac tez innym w przyszlosci. Dobrze jednak bylo by to spakowac, zeby rozszerzenie zmienic na *.rar czy cos w tym stylu. :)
Hasło i login się nie zmieniło. Ciekawy jestem, ile czasu serwer będzie działał normalnie. Prędkość ściągania trochę spadła - z 64 KB/s do 16-17 KB/s.
Postaram się to wrzucić, ale pakowanie trochę potrwa.