Witam
Usłyszałem, że niektórzy z was optują za dwoma czatami, do rozmów o OOBE i o dupie Marynii. Tak więc postanowiłem wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i wspólnie z Ravandilem stworzyliśmy pokój na serwerze devilczatu łudząco podobny do dawnego polchatu. Po długiej rozmowie z adminem mam jego zapewnienia, że nie ma tych luk w zabezpieczeniach co polszmata i jak do tej pory nie było problemu z hakerami a sewer ma już kilka lat. Ile jest w tym prawdy nie wiadomo, w każdym razie devilczat jest kompatybilny z klientami i botami polchatu. Tak więc jeśli się tam wybieracie możecie spotkać waszego starego przyjaciela, tępego komunistycznego bota =P. Na starym polszamtowym pokoju 24 h na dobe stoi zezowata_zakonnica_inc informująca nowoprzybyłych o przeniesieniu czatu i kieruje ich na www.oobe.pl.
Próbowałem sie skontaktować w tej sprawie z purple catem ale on nie odpowiada więc biorę inicjatywę we własne ręce i zamieszczam poniżej link do tego pokoju:
http://devilczat.mydevil.net/room.php?room=oobe.pl Pozdrawiam
JaCoOoOoS