Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gra - Plemiona :), :)
Noble
post 23.06.2007 - 10:54
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




Witam :)

Jak ktos chce zrobic obe rebelie w grze plemiona to zachecam :)

rejestrujcie sie na:

Swiat 9

wioski róbcie na południowym zachód bysmy sie znalezli blisko siebie

Jak co to podajcie swoj nick to dodam was do plemienia OBEMANIAKÓW :)

www.plemiona.pl

moj nick Nobleheart jakby co ;P
Profile CardPM
+Quote Post
2 Stron V   1 2 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
ppp2
post 23.06.2007 - 16:48
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 27
Dołączył: 23.05.2007
Nr użytkownika: 1196




Hey hey hey :D
ja mam nick> Parise

cya ;)

PS. Noble...mam nadzieje ze wziales zastepstwo ;)
Wracam siódmego lipca...See ya !
Profile CardPM
+Quote Post
Danrizz
post 23.06.2007 - 21:21
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 76
Dołączył: 11.04.2007
Skąd: Cieszyn/Wrocław
Nr użytkownika: 909




No wlasnie :P Ludzie grac grac i jeszcze raz grac!! ---> wystarczy i 5 min. w ciagu dnia (ze 2 budowle i jazda) a obemaniacy beda sie rozprzestrzeniac xD
Profile CardPM
+Quote Post
Umrzesz
post 25.06.2007 - 21:46
Post #4

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 43
Dołączył: 10.04.2007
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 902




Polecam grę travian3.pl Podobne do plemion. Gram na speedzie w części północny wchód.
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 02.07.2007 - 19:05
Post #5


Guests








Zrobiłem sobie konto dla zabawy :D
Nick w grze: Sunroc
+Quote Post
Ketrab
post 02.07.2007 - 19:48
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Przypomniały mi się dobre czasy jak upływały mi godziny przy grze "Twierdza" choć jak pamiętam jakoś mi nie szło , nie ważne, może teraz będzie lepiej
nick : Ketrab(oobe.pl)
No co ? przecież chodzi przede wszystkim o rebelie (: chyba
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 02.07.2007 - 21:07
Post #7


Guests








CYTAT(Ketrab @ 02.07.2007 - 20:48) *
Przypomniały mi się dobre czasy jak upływały mi godziny przy grze "Twierdza" choć jak pamiętam jakoś mi nie szło , nie ważne, może teraz będzie lepiej
nick : Ketrab(oobe.pl)
No co ? przecież chodzi przede wszystkim o rebelie (: chyba

Mmm.. Twiedza czy jak kto woli Stronghold to prawie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. :]
Rozmarzyłem się przez Ciebie...yyy, dzięki Tobie Ketrab :D
+Quote Post
Ketrab
post 03.07.2007 - 06:57
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(Angello @ 02.07.2007 - 22:07) *
Mmm.. Twiedza czy jak kto woli Stronghold to prawie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. :]
Rozmarzyłem się przez Ciebie...yyy, dzięki Tobie Ketrab :D

No to instalujemy Twierdzę (: "Sir, nasze zapasy żywności są bardzo skromne"
Plemiona
"Aby budować więcej niż 2 budowle jednocześnie musisz być posiadaczem konta Premium"
Już mnie zdenerwowali (:
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 03.07.2007 - 13:33
Post #9


Guests








CYTAT(Ketrab @ 03.07.2007 - 07:57) *
No to instalujemy Twierdzę (: "Sir, nasze zapasy żywności są bardzo skromne"
Plemiona
"Aby budować więcej niż 2 budowle jednocześnie musisz być posiadaczem konta Premium"
Już mnie zdenerwowali (:

Właśnie zainstalowałem i ide grać. ;]
A co do żywności.. staraj się robić chleb o ile to możliwe, bo on jest najbardziej wydajny. :)

Edit:
Ketrab, dostałeś zaproszenie od Noble, kliknij w zakładke "Plemię" i będziesz mógł je przyjąć.
+Quote Post
Ketrab
post 03.07.2007 - 17:54
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Dzięki za radę Angello .Jestem z wami ,choć pewnie i tak się do niczego nie przydam(:
A tak wracając do gry , to czy pozostałe 8 światów to rozgrywka zarezerwowana dla graczy z arsenałem doświadczeń w tej grze ,czy tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM? (:
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 03.07.2007 - 18:52
Post #11


Guests








Na podstawie innej gry wydaje mi się, że światy są po prostu ponumerowane w kolejności, jakiej powstawały. Skoro gramy w świecie z najwyższą "cyferka" to znaczy, iż pozostali gracze odstają od nas mniej niż miałoby to miejsce na innych światach. Przypuszczam, że można się rejestrować na świecie, którym chcesz. Pytanie tylko.. czy większa przyjemność jest grać z ludźmi 100 czy 10 razy "silniejszymi" :D
+Quote Post
Sebastian - RAKIM
post 04.07.2007 - 08:22
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 108
Dołączył: 01.02.2007
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 490




Jestem gdzieś tam z małą wioseczką na mapie z nickiem rakim96 :D
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 04.07.2007 - 08:36
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(Sebastian - RAKIM @ 04.07.2007 - 09:22) *
Jestem gdzieś tam z małą wioseczką na mapie z nickiem rakim96 :D

No to zajebiście (: będzie nas 300 coś w końcu pęknie ,wybijemy dziurę w plemionowej skalę ,jak boga kocham będzie wspaniale (:
p.s
Sorry Darek za duplikat (: Ludziska grać ,czasu gra niewiele zżera (: pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
obe_jerry
post 05.07.2007 - 14:45
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 134
Dołączył: 07.04.2007
Nr użytkownika: 881




ok dodaj mnie : jerry1990
juz jestem zarejestrowany
Profile CardPM
+Quote Post
Marcin181
post 05.07.2007 - 15:19
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152




również sie dołączyłem do zabawy z nickiem Marcin181
Profile CardPM
+Quote Post
mavej
post 05.07.2007 - 17:02
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 131
Dołączył: 04.11.2006
Skąd: out of body
Nr użytkownika: 217




odbierajta zaproszenia :)
Profile CardPM
+Quote Post
Noble
post 05.07.2007 - 19:57
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




ok zaproszenia sa rozdane kto nastepny chce dolaczyc do plemienia ?:)
Profile CardPM
+Quote Post
starr
post 05.07.2007 - 20:05
Post #18


Guests








dobra, kto mi wysle te zaproszenie?
+Quote Post
starr
post 08.07.2007 - 15:55
Post #19


Guests








khem khem..
+Quote Post
Angello
post 08.07.2007 - 16:45
Post #20


Guests








CYTAT(starr @ 05.07.2007 - 21:05) *
dobra, kto mi wysle te zaproszenie?

Ja się raczej tym nie zajmuje, ale widze, że inni chyba zapomnieli, więc pozwoliłem sobie zaprosić Ciebie.
+Quote Post
.::Tomek::.
post 08.07.2007 - 18:14
Post #21

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 148
Dołączył: 19.05.2007
Skąd: zz.... kątowni :P
Nr użytkownika: 1169




Da mi ktoś zaproszenie? :) Mój nick to Tomek-Ockham
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic