Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> V Obe Zlot Majowy 2011 !, Majowy obe zlot
ines
post 28.02.2011 - 01:20
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 93
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Jawor
Nr użytkownika: 299




Witam serdecznie!
Aby tradycji( i przyjemności) stało się zadość, to zapowiadam kolejny, niesamowity majowy Obe zlot !!!
Pomyślałam, że po rocznej przerwie w odwiedzaniu Muchowa, trzeba wrócić do miejsca w którym wszystko się zaczęło!!!!
Majowy zlot jest zarezerowany w tym roku w pałacyku w Muchowie w terminie od 30 kwietnia do 3 maja!
Więcej szczegółów podam niebawem...póki co zachęcam do planowania urlopów w tym terminie !
Jak zwykle będzie niebanalnie i wyjątkowo!!!
Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia!
Ines
Profile CardPM
+Quote Post
7 Stron V   1 2 3 > »   
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
twistoid
post 28.02.2011 - 01:29
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




podjarałem się ;P

Profile CardPM
+Quote Post
aumakumma
post 04.03.2011 - 21:26
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 461
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3084




Ja już mam zaplanowany urlop i zapisuję się na listę . Zwarcie i gotowość to moja dobra strona.
1.) aumakumma
Profile CardPM
+Quote Post
6umerang
post 11.03.2011 - 00:27
Post #4

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Byłem na pierwszym, będę i teraz, Yo.
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 15.03.2011 - 16:43
Post #5

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




jak co roku!
Profile CardPM
+Quote Post
Dzyeson
post 15.03.2011 - 17:13
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




i ja będę!
Profile CardPM
+Quote Post
aumakumma
post 15.03.2011 - 17:19
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 461
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3084




NO I FAJNIE!
Profile CardPM
+Quote Post
Spawacz
post 15.03.2011 - 19:32
Post #8

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 78
Dołączył: 15.03.2011
Nr użytkownika: 8383




ja z olsztyna trochę jest km :D
Profile CardPM
+Quote Post
Rachab
post 15.03.2011 - 23:17
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 231
Dołączył: 08.03.2009
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6931




Też teraz w Olsztynie Spawaczu jestem:)
Profile CardPM
+Quote Post
Marcus Tibor Ferenczy
post 16.03.2011 - 09:11
Post #10

OBE Maniak 101
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 93
Dołączył: 23.08.2007
Skąd: Iława
Nr użytkownika: 1860




Wy zawsze się cieszycie... A ja od lat płaczę że nie mogę się w końcu pierwszy raz z wami spotkać ;(

Jestem OOBE-Maniakiem prawie od samego początku, o ile nie właśnie od samego początku.
Kiedyś nie pozwalały mi względy wiekowe... (no i mieszkam po drugiej stronie Polskości)potem finansowe... A dziś szkolne-Maturka hehe

Nie mniej jednak zawsze gdy się organizujecie, ogarnia mnie mieszanina smutku i radości-smutku jak już mówiłem, ale i radości... Że to wciąż trwa i będzie trwało już chyba zawsze :)

Więc pewnego roku uścisnę Wasze dłonie.

Wypijcie moje zdrowie i odwiedźcie moje astralne cielsko (no może lepiej odwrotnie huhu) ... A przynajmniej ono na pewno odwiedzi was.

Pozdrawiam i z góry życzę udanego zlotasa!

PS. Ale kurna za rok będę i CH** XD

>MTF<

Załączony plik
Dodany plik  Noble.jpg ( 18.69k ) Liczba pobrań: 78
 
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 16.03.2011 - 12:01
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




A mi może w końcu po raz pierwszy uda się być. Co prawda jeszcze nie jest całkiem pewne bo nie wiem czy uda mi sie wziąść urlop, ale postaram się, pragnę tego :D

Jakby co będę mógł zabrać kogoś po drodze z Gorzowa. Jeszcze dam znać jak będę wiedział na 100%.
Profile CardPM
+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 16.03.2011 - 14:10
Post #12

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 15165
Dołączył: 09.03.2010
Skąd: Las
Nr użytkownika: 7816




Wziąć (bez tego paskudnego ś:) Jaki masz samochód to może skorzystam...
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 16.03.2011 - 14:33
Post #13

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




okuwa majster przyjezdzaj i bierz zielarza! serio nie zawiedziecie się będzie dobra biba :)
Profile CardPM
+Quote Post
danEG
post 16.03.2011 - 15:10
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 425
Dołączył: 22.01.2009
Skąd: tu
Nr użytkownika: 6797




oj będzie :)
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 16.03.2011 - 22:33
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Śkode Octavie, lol dzięki zawsze byłem noga z ortografii ale na to też byłem ubezpieczony bo mam dysortografię :O

A skąd jesteś Zielarz? I jakiej muzy nie lubisz, żebym wiedział co WZIĄĆ do samochodu lol. Żartuję oczywiście. :)

Edit, prawie zapomniałem o najważniejszym, BĘDĘ!!! :D
Profile CardPM
+Quote Post
Rachab
post 17.03.2011 - 22:32
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 231
Dołączył: 08.03.2009
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6931




Jak chłopaki z Gorzowa jedziecie to może jak mi urlop pozwoli to zabiorę się z Wami:) Jestem bezkonfliktową kobietą, chyba że auto napędza testosteron to nie mam, naczy jako kobieta mam ale mało:P
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 17.03.2011 - 23:16
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Kolejny obemaniak z okolic gorzowa a ja myslalem, że jestem osamotniony w wyznaniu lol. ale Rachab nie wiedziałem, że ty z gw a przeciez jesteś już dość długo na forum, a pytalem się kto z gorzowa... tłumacz się.

To jest nas 3-ka, jeszcze się zmieści jedna osoba.
Profile CardPM
+Quote Post
Astral%Dreamer
post 18.03.2011 - 13:20
Post #18

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 139
Dołączył: 13.12.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6487




też bardzo chciałbym być z wami ludziska, ale podobnie jak >MTF< mam maturę w tym roku... i bardzo żałuje tego że nie będzie mnie z wami ;((, następny zlot na 100 % udanej bibki :D

http://www.youtube.com/watch?v=jZ-N6dQ5A1g
Profile CardPM
+Quote Post
Rachab
post 18.03.2011 - 21:26
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 231
Dołączył: 08.03.2009
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6931




Tłumaczę się...
Mea culpa
czy jak to tam się pisze:)
jestem na forum, ale miałam przerwę:)
pochodzę z gw, a studiuję w Olsztynie:)
Mam nadzieje, że takie faux pas mi wybaczysz:P
oczywiście za piwko, albo coś:) wspólnie na zlocie wypite:)
Profile CardPM
+Quote Post
ptysiek
post 23.03.2011 - 18:05
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 188
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2525




miałam jechać gdzie indziej.. ALE stęskniłam się strasznie za Muchowem, a najbardziej ZA WAMI!!! nie ma lipy!! dopisujcie mnie i mego chłopa do listy ;) myślę, że wypali ;)
Profile CardPM
+Quote Post
danEG
post 23.03.2011 - 19:27
Post #21

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 425
Dołączył: 22.01.2009
Skąd: tu
Nr użytkownika: 6797




+1
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
7 Stron V   1 2 3 > » 
Start new topic