Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122
ja i tak wyszedłem pierwszy raz w 2008 , mysle ze wiele osob wyszlo po 2007 takze te ktore doszly pozniej tak jak ja(doszedłem w 2008). Kurczę przeciez sam znam osoby , ktore doszly chociazby w 2010 i juz mają wyjscia. A liczac LD za wyjscie to chyba po 2007 roku poszła cała lawina
Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 37
Dołączył: 12.02.2010
Nr użytkownika: 7739
CYTAT(Silverka @ 07.03.2011 - 19:13)
ja mialam pierwsze oobe w lutym 2004:) kurcze ile to już czasu:))
Też bym tak chciał, może coś tam miałem ale nie pamiętam ^^...ale bez walki niczego nie dostanę ! Ale się napaliłem dzisiaj ćwiczę !! Ale tu nie o tym temat wiec co do wiersza to bardzo fajny chyba jedyny który przeczytałem w całym moim życiu do końca ^^
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 604
Dołączył: 09.11.2007
Nr użytkownika: 2547
A ja swoje pierwsze OOBE miałem, z tego co pamiętam, w 1997 roku, spontaniczne. W 2000 r. pierwsze świadome i w pełni kontrolowane wyjście poza ciało, łącznie z dowodem potwierdzającym tzw. "parapsychiczny" charakter doświadczenia. Od 2000 r. zaczęła się prawdziwa "niefizyczna" zabawa, która trwa do dziś.