Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Chciałbym Wyjść świadomie Z Ciała !, Nom...
patrze
post 13.03.2011 - 16:33
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 16
Dołączył: 11.02.2011
Skąd: Busko-Zdrój
Nr użytkownika: 8339




Kurczę.... Podałby ktoś jakąś technike do wyjścia (taką którą nie łatwo znaleść na necie) ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 2)
Astral%Dreamer
post 13.03.2011 - 18:01
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 139
Dołączył: 13.12.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6487




i uważasz że taka trudno dostępna, skrywana od lat przez mnichów oobe.pl zamykana w sejfach i pilnowana pod nadzorem straży 24/7 wyprowadzi Cie z ciała ?
Profile CardPM
+Quote Post
Freddy K
post 13.03.2011 - 19:54
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 604
Dołączył: 09.11.2007
Nr użytkownika: 2547




Stosowałem kiedyś techniki opisane w poniższych książkach, ale nie wiem czy Cię zainteresują, bo są łatwo dostępne. Powiem krótko, mi pomogły:
http://chomikuj.pl/stinka/Ezoteryka/Ksi*c4...m,112297657.pdf

http://chomikuj.pl/Atena88/E-books/Ezotery...r,241494190.pdf

http://chomikuj.pl/Planetar81/Lucid+Dreami...e,178105832.pdf

Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic