Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czakry, Kundalini I Szybkie Oświecenie
makyo
post 23.04.2011 - 13:10
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




Niedawno wpadły mi w ręce książki Michaela Sharpe'a:)
Koleś zajmuje się czymś co po angielsku nazywa się "ascension" chyba dobrze napisałem.
Dla tych, którzy nie wiedzą co to , tłumaczę, że chodzi o to,że znajdujemy się w szczególnym momencie w dziejach ludzkości i wszechświata, że jest to związane z rokiem 2012 i że zaczynamy się budzić z duchowego uśpienia i odzyskiwać swoją prawdziwą moc.

Książki tego Pana pomagają uwolnić się od kotwiczących nas przekonań. Gość podaje jak łatwo można odzyskać władzę nad swoją mocą. Jak łatwo otworzyć czakry, rozwijać kundalini i jak zwiększyć swoją świadomość w tej rzeczywistości. Według niego można to zrobić błyskawicznie i bez żadnych zagrożeń. Właśnie dzięki temu, że znajdujemy się w takim momencie w czasie:)

zacząłem praktykować ćwiczenia z czakrami z miesiąc temu. trwa to tylko kilka minut w ciągu dnia. Łatwizna, ale potężna rzecz!
Od momentu startu mam na koncie 3 w pełni świadome wyjścia i kilka Ld. Udaje mi się bez wysiłku przechodzić z ranka w stan świadomego snu.

Pierwszą książkę można ściągnąć za free z jego strony. Czyta się to błyskawicznie:) resztę książek też można sobie ściągnąć, ale trzeba się zarejestrować na stronie i napisać do kolesia, czy by ich nie udostępnił za free. o nic nie pyta tylko udostępnia:)

Polecam, życzę miłej lektury i błyskawicznego przebudzenia!:)

link
http://www.michaelsharp.org/
Profile CardPM
+Quote Post
2 Stron V   1 2 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
twistoid
post 23.04.2011 - 13:30
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




http://www.michaelsharp.org/templates/phot...mages/photo.jpg
Profile CardPM
+Quote Post
makyo
post 23.04.2011 - 13:40
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




no dobra, obrazek nie zachęca do lektury:p, ale nie osądza się książki po okładce.
ja na szczęście najpierw dorwałem książkę na torencie, a potem właziłem na jego stronę.
http://www.youtube.com/watch?v=R4fIlA8BDa0
tu jest krótki wywiad z kolesiem, który streszcza o czym są jego kniżki.

A tytuł tego wątku jest błędny, bo tu nie chodzi tyle o oświecenie, co o przebudzenie.

a techniki od czakr są łatwe, szybkie i skuteczne
Profile CardPM
+Quote Post
Mystique
post 23.04.2011 - 13:48
Post #4

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 79
Dołączył: 13.12.2007
Skąd: Sin City
Nr użytkownika: 2875




lipa troche ze po angielsku wszystko
trzeba umysl wytężać ;s
Profile CardPM
+Quote Post
makyo
post 23.04.2011 - 14:33
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




http://wyslijto.pl/plik/lruw1hrbek
http://wyslijto.pl/plik/lbn06pydzx
to linki do książek które już przeczytałem. Myślę, że można je ściągać

a tu inna książka, o tym jak być tu i teraz.
http://wyslijto.pl/plik/m3cm96dolh

może ktoś powie, że to nie jest odpowiedni dział, ale skoro chodzi i pracę z energią i zwiększenie poziomu świadomości, to chyba przyda się to w oobe:)

a tu foto z opisem techniki
https://lh5.googleusercontent.com/_UzCWPNvG...23%20152553.jpg

oraz inwokacja, którą stosuje się razem z tą techniką. ma ona zapewnić panowanie nad rosnącą energii. taki bufor:)
https://lh4.googleusercontent.com/_UzCWPNvG...23%20162219.jpg
Profile CardPM
+Quote Post
dreamer_the_one
post 23.04.2011 - 17:58
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 827
Dołączył: 12.05.2009
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7097




"szybkie oświecenie" :-)))
Profile CardPM
+Quote Post
makyo
post 23.04.2011 - 19:36
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




wiem, wiem, to taki wic :)
mogłem napisać BŁYSKAWICZNE
Profile CardPM
+Quote Post
tom
post 24.04.2011 - 08:28
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Moderator
Ikona Grupy
Postów: 753
Dołączył: 03.07.2007
Nr użytkownika: 1435




to i tak jest szybkie ^^ natychmiastowe wręcz! :P w gruncie rzeczy zawsze było.
Rybka w wodzie ;-)

a może nie :D cierp, aż zrozumiesz że cierpienie jest zbędne
baw sie ;) z Michaelem czy też z Kubusiem Puchatkiem ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Bilu
post 24.04.2011 - 14:58
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 722
Dołączył: 04.10.2010
Skąd: wszechświat
Nr użytkownika: 8147




Ascension to wniebowstąpienie, czyli przejście z wymiaru fizycznego do innego (niefizycznego) wymiaru, bez utraty ciała fizycznego.
Profile CardPM
+Quote Post
pływak
post 24.04.2011 - 17:49
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 260
Dołączył: 17.04.2008
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 4156




CYTAT(Bilu @ 24.04.2011 - 15:58) *
Ascension to wniebowstąpienie, czyli przejście z wymiaru fizycznego do innego (niefizycznego) wymiaru, bez utraty ciała fizycznego.

jak dotąd to ascension udało się tylko Chrystusowi, innych przypadków nie znam....
Profile CardPM
+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 24.04.2011 - 19:10
Post #11

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 15165
Dołączył: 09.03.2010
Skąd: Las
Nr użytkownika: 7816




Wszyscy jesteśmy takimi samymi przypadkami bo niebo jest takie samo dla wszystkich tylko zachmurzenie jest różne.
Profile CardPM
+Quote Post
Bilu
post 24.04.2011 - 21:02
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 722
Dołączył: 04.10.2010
Skąd: wszechświat
Nr użytkownika: 8147




CYTAT(pływak @ 24.04.2011 - 18:49) *
jak dotąd to ascension udało się tylko Chrystusowi, innych przypadków nie znam....


Nie tylko jemu, innym też, między innymi: Mahomet, mnich Śantidewa, Kryszna, prorok Henoch, prorok Eliasz, Hrabia de Saint-Germain, Djwal Khul, Maitreya, Koot Hoomi (Kuthumi), Morya, Maha Chohan, Serapis, Sanat Kumara, Budda Siakjamuni, Konfucjusz, Duke of Zhou, Maria z Nazaretu, Lady Master Nada, Enoch, Guanyin, Kuthumi. To jeszcze nie wszyscy, więc całkiem sporo ich jest :)
Profile CardPM
+Quote Post
lordini
post 24.04.2011 - 21:36
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 460
Dołączył: 29.04.2010
Nr użytkownika: 7915




Powiedzcie mi jak jest możliwe wejście do wymiaru niefizycznego bez utraty ciała fizycznego i jaki jest w tym sens, no chyba w to nie wierzycie
Profile CardPM
+Quote Post
Amras84
post 24.04.2011 - 22:36
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 389
Dołączył: 05.01.2010
Skąd: Jaworzno/Cieślin
Nr użytkownika: 7649




Misz masz szuru buru... Nawet jak dla mnie za daleko się tutaj zapędzamy... Skupmy się na czymś dla nas osiągalnym.. nie wiem... olśnienia, LDki, kebab...
Profile CardPM
+Quote Post
lordini
post 24.04.2011 - 22:43
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 460
Dołączył: 29.04.2010
Nr użytkownika: 7915




Panie Amras raduj się pan, matka Ziemia się podnosi
Profile CardPM
+Quote Post
Bilu
post 25.04.2011 - 06:28
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 722
Dołączył: 04.10.2010
Skąd: wszechświat
Nr użytkownika: 8147




CYTAT(lordini @ 24.04.2011 - 22:36) *
Powiedzcie mi jak jest możliwe wejście do wymiaru niefizycznego bez utraty ciała fizycznego i jaki jest w tym sens, no chyba w to nie wierzycie


Jest wiele dziwnych rzeczy, np fakt, że nie widzimy powietrza, a mimo to wiemy, że istnieje :)
Wszystko jest możliwe ponieważ: "Ten świat jest inny, ten świat jest dziwny!"
Profile CardPM
+Quote Post
Spawacz
post 25.04.2011 - 08:41
Post #17

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 78
Dołączył: 15.03.2011
Nr użytkownika: 8383




CYTAT(Bilu @ 25.04.2011 - 06:28) *
Jest wiele dziwnych rzeczy, np fakt, że nie widzimy powietrza, a mimo to wiemy, że istnieje :)
Wszystko jest możliwe ponieważ: "Ten świat jest inny, ten świat jest dziwny!"

Jak nie widać jak widać! Problem w tym że jest przezroczyste :D
Profile CardPM
+Quote Post
makyo
post 26.04.2011 - 16:18
Post #18

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




ponieważ zgłębiam temat przebudzenia, natrafiłem na książkę "przebudzenie" Antony de Mello:) można posłuchać audiobuka na chomiku.
Dobra lektura! :)
Profile CardPM
+Quote Post
Kimkolwiek
post 26.04.2011 - 23:35
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 199
Dołączył: 18.03.2010
Nr użytkownika: 7839




Tylko "oświecony" wie czym jest "oświecenie" (pomijając tony teorii o tym "zjawisku"), a więc jeśli stwierdzę, że jestem "oświecony" i że wiem, że jestem "oświecony" to zostanę "oświecony", gdyż rozpoznam swoje "oświecenie". Oto tajemnica szybkiego oświecenia.
Profile CardPM
+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 27.04.2011 - 06:43
Post #20

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 15165
Dołączył: 09.03.2010
Skąd: Las
Nr użytkownika: 7816




Myślę, że oświecony ma w dupie to czy jest oświecony i jak go tam nazywają nieoświeceni. To tak jak z istnieniem. Można twierdzić, że jest ono wspaniałe, cudowne itd a ono i tak ma to gdzieś. Zwyczajnie jest.
Profile CardPM
+Quote Post
Spawacz
post 27.04.2011 - 22:11
Post #21

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 78
Dołączył: 15.03.2011
Nr użytkownika: 8383




Skoro ma to w dupie to po co mu oświecenie?? Będąc oświeconym dążymy do prawdy i pomagamy innym do tego dojść. Nie stawiamy się na piedestał. Tak ja to rozumiem. Czy isoba którą nie obchodzą inni może być oświecona? Jak dla mnie nie....
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic