Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691
Niech ADMIN usunie mi konto z tego forum, nie chce już mieć nic wspólnego z OOBE a tym bardziej z tym forum, nie chce dezaktywacji lecz usunięcia konta, posty mogą zostać, Darek Sugier i pare innych osób zostali usunięci a więc i ja chce, bardzo o to proszę, dziękuję.
Proszę nie pisać w tym temacie, niech wypowie się jedynie mod/admin.
Dusza Towarzystwa
Grupa: Moderator
Postów: 384
Dołączył: 24.11.2007
Skąd: Opole
Nr użytkownika: 2685
Drag0n mówiłam Ci już, że konto zostanie usunięte. Sprawa jest w toku. Czekaj. Nie chcesz mieć to tego momentu nic wspólnego z forum to się nie loguj i tyle.