Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Poszukuje Filmu..., serialu jakby o oobe =)
obe_jerry
post 10.08.2007 - 10:04
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 134
Dołączył: 07.04.2007
Nr użytkownika: 881




"Out On a Limb - 1987"


CYTAT
Out on a Limb to mini-serial, oparty na wątkach autobiograficznych Shirley MacLaine. Aktorka opowiada tu o doświadczeniach bardzo osobistych, o jej poszukiwaniach dotyczących istoty życia. Wszystko zaczyna sie od spotkania z Gerry`m Samfordem, któwy zaczyna ją fascynować. Z czasem zaczyna rozumieć, że fascynacja ta wiąże sie z poczuciem, iż kiedyś ju.ż poznała tego człowieka - gdzieś w innym czasie i miejscu. To sprawia, że zaczyna stawiać pytania o charakterze egzystencjalnym - zaczyna zastanawiać się nad całkiem inną wizją ludzkiego życia. Samo życie, Bóg, a nawet możliwosć takiego zjawiska jak reinkarnacja zaczynają się kreślić jako zupełnie nowe pojecia i zjawiska. Aktorka zaczyna poszukiwania - szuka odpowiedniej literatury i ludzi, ktorzy mogliby pomóc jej zrozumieć na nowo owe 'zjawiska' i spojrzeć w całkiem nowy sposób na ludzkie zycie.

----------------
Babka doznaje przeżyć poza ciałem, widziałem jeden odcinek, jak wyszła z ciała i widziała srebrny sznur....
Jeśli ktoś wie gdzie można go ściągnąć w całości byłbym bardzo wdzięczny.... swoją drogą wszyscy OBEmaniacy mogliby sie z niego coś dowiedzieć bo przecież to autobiografia czyli nie ma tam ściem.
Pozdrawiam

UWAGA!
Istnieje jeszcze jeden film który ma taką samą nazwę wiec należy sugerować się datą produkcji tego filmu - 1987. Ten drugi jest całkiem o czymś innym.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 2)
Dv3
post 10.08.2007 - 13:34
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1378




Znalazłem tylko takie coś ;-) http://www.youtube.com/watch?v=UjBbLGvnl3E tam jest chyba ten srebrny sznur o który Ci chodziło :) Szczerze mówiąc zaciekawił mnie ten filmik ;p
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 10.08.2007 - 19:19
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Dv3, poczytaj... dowiesz się na przykład kto umieścił tam ten filmik:)
Jerry, zapytaj się Slothi.. na pewno ma dostęp do tego nagrania, wkońcu sama wycięła, i umieściła fragment na youtube:). Szukałem trochę na necie, ale pustka.. Sam bym z chęcią obejrzał ten film:).

Pozdro.

http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=723
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic