Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Kontrola Sesji Forum W Ff
nerhaa
post 17.08.2007 - 01:04
Post #1


Guests








Cat a nie dałoby wydłużyć sesji logowania? Nie wiem jak w innych przeglądarkach ale w FF co chwilę trzeba się logować starczy raptem na godzinkę? Spokojni są ludzie, ale na forum dużo się teraz dzieje i się zerka co jakiś czas;) Chyba, że tylko ja mam tak , to sorki i temat do kasacji, żeby głowy nie zawracał.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 7)
noizz
post 17.08.2007 - 10:07
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 147
Dołączył: 29.11.2006
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 245




Przy logowaniu masz opcje, zeby Cie pamietal. Dostajesz wtedy ciasteczko z dlugim okresem wygasniecia i nie martwisz sie logowaniem. Ja tak robie. Za to denerwuje mnie, ze opcja "zapamietaj mnie" jest domyslnie zaznaczona, czesto korzystam z innych komputerow i nie bardzo chce, zeby mnie tam automatycznie logowalo.
Profile CardPM
+Quote Post
nerhaa
post 17.08.2007 - 11:39
Post #3


Guests








hehe, wiem co to, mam zaznaczoną tą opcję, mimo wszystko właśnie nie pamięta - czasami załapie w momencie jak klikam na logowanie - wtedy wyskakuje błąd, że już jestem i jestem:) Ale jeśli już dobrze logowanie zachwyci, to wystarczy na godzinkę, no może dwie jeśli się nie mylę, ale mieszał tu nie będę.W firefoxie tak, mam a wi nnych przeglądarach nie zerkałem, szczerze powiem - zerknę w operze jeszcze.
+Quote Post
ldkiler
post 17.08.2007 - 15:04
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




U mnie tak samo w FF. Zaznaczam opcję, aby mnie zapamiętało ale i tak zawsze przy wejściu muszę się logować.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 17.08.2007 - 23:22
Post #5

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




CYTAT(Kuba32 @ 17.08.2007 - 15:04) *
U mnie tak samo w FF. Zaznaczam opcję, aby mnie zapamiętało ale i tak zawsze przy wejściu muszę się logować.


Kwiestia jeszcze ustawień w przeglądarce i samej przeglądarki. Polecam Firefox, na standarodwych ustawieniach powinno działać.
Profile CardPM
+Quote Post
ldkiler
post 23.08.2007 - 23:03
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




CYTAT(PurpleCat @ 18.08.2007 - 00:22) *
Kwiestia jeszcze ustawień w przeglądarce i samej przeglądarki. Polecam Firefox, na standarodwych ustawieniach powinno działać.


Wszystko mam standardowe. Na innych stronkach mnie zapamiętuje a tu nie.
Profile CardPM
+Quote Post
paciorek
post 24.08.2007 - 12:16
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 210
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Wrzesnia
Nr użytkownika: 229




Mam taki sam problem tyle, że ja korzystam z opery.

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
suwak
post 13.09.2007 - 00:38
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




Mam identycznie, uzywam FF. Dotad myslalem ze cos spieprzylem i tylko ja tak mam. Na IE pewnie dziala...
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic