Warning: reset() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1463
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1465 Gdzie Umieszczamy Reklame Googla? - Forum OOBE
Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4
Ten "sponsor" mi za bardzo nie podchodzi... nie lubie tego rodzaju reklamy, dlatego staram sie klikac w linki na dole. Nie chcialbym zeby forum zamienilo sie w jedna wielka reklame bo kiedys nie bylo ich w ogole. Tak... wiem, ze potrzebna jest kasa na utrzymanie forum, ale chyba te reklamy google na dole powinny wystarczyc. Proponuje przeniesc reklame z dolu do sekcji pomiedzy tymi wszystkimi panelami (moj blog, moje albumy, asystent...) a linijka " Park im. Roberta Monroe : Forum oobe.pl > Park im. Roberta Monroe > Techniczne". Bedzie bardziej widoczne. Co o tym sadzi reszta?
Sprawa z reklamą wygląda tak że linki na dole mają znikomą skuteczność. Reklama w postach ma ten plus że odnosi się do konkretnego posta. Jeśli będzie dobrze umieszczona i dopasowana jeden panel Google wystarczy. oo lepiej zrobie ankiete, dzięki Pieczywo za ruszenie tematu
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 210
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Wrzesnia
Nr użytkownika: 229
A niech tam moga sobie byc reklamy byle tylko forum nie utracilo swojego klimatu. Purple masz u mnie jak w banku, ze codziennie raz przynajmniej bede klikal.
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68
Spoko, ten sponsor bot nam nie zaszkodzi. A dzięki niemu będziemy mogli utrzymać forum. Pozdr :)
Może by tak walnąć mu jakiegoś fajnego avatarka ? Takiego co po spoglądnięciu na niego od razu zrobi nam się lepiej. Może jakaś ładna, naturalna kobieta albo cóś innego ? :P
Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76
jeżeli zostanie tak jak jest teraz, reklama jest widoczna, oraz przekłada się to na wyświetlenia strony z reklamą. Jednak jak umieścisz po lewej czy po prawej, więcej osób będzie klikało, a bo chyba nie trzeba nikogo namawiać, bo wiemy że z tego żyje nasz admin :)
Cat, napisz na gg: 4325642 Jak nie napiszesz to możesz stracić "pare" dolców
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68
A może by tak sponsora umieścić na samym dole strony jako ostatni post. Podpatrzyłem to na innych forach i całkiem przyzwoicie to wygląda. I koniecznie jakieś fajne zdjęcie :P
A może by tak sponsora umieścić na samym dole strony jako ostatni post. Podpatrzyłem to na innych forach i całkiem przyzwoicie to wygląda. I koniecznie jakieś fajne zdjęcie :P
Podeślij jak możesz linka do takiego forum. Kobitka być powinna, zaraz ją przywróce :)