Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Robimy Wybory!, ankieta ludziska wbijac i głosować :P
WYBORY
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 32
Goście nie mogą głosować 
ptasiek
post 05.09.2007 - 16:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




No właśnie. Sprawdźmy, kto ma u was największe poparcie...
Profile CardPM
+Quote Post
2 Stron V   1 2 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
ldkiler
post 05.09.2007 - 17:55
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




a gdzie jest ĘĄ?
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 05.09.2007 - 18:04
Post #3


Guests








Właśnie jak głosować to na ĘĄ, wszyscy inni już byli a ĘĄ jeszcze nie byli:)
+Quote Post
kamglow
post 05.09.2007 - 18:09
Post #4


Guests








swój głos oddalem na ***, ponieważ oni odmienią swiat. JANEK! PO-WO-DZENIA! bis! Nie wiem czemu mi sie kojazy *** z lepperem, kiedys fajna reklama leciala co Disco-polo było. To do mnie przemówiło.

***ocenzurowananie dla dobra użytkownika :)
+Quote Post
VVi
post 05.09.2007 - 18:11
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 583
Dołączył: 11.08.2007
Skąd: Piechowice
Nr użytkownika: 1760




proponuję dorzucić partię OBE, 99% głosów będzie hehehehe:)
Profile CardPM
+Quote Post
Conchita
post 05.09.2007 - 19:05
Post #6

OBE Maniak 36
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 644
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: kosmos
Nr użytkownika: 1221




Pytania są tendencyjne: brak opcji - nie bedę głosować, oraz - będę głosować na inną partię, która rzuci najlepszą kiełbasę przedwyborczą...
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 05.09.2007 - 19:15
Post #7

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Cała ta polityka to cyrk nie wart uwagi.Nie ide glosowac nie interesuja mnie ci ludzie.
Profile CardPM
+Quote Post
...
post 05.09.2007 - 19:36
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




Po co w ogóle te wszystkie partie są....
Profile CardPM
+Quote Post
amen
post 05.09.2007 - 20:19
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 332
Dołączył: 12.07.2007
Nr użytkownika: 1505




Z drugiej strony nie przywiązując zbytnio uwagi do polityków nie zamierzam z góry ich potępiać, tylko dlatego, że tak prawie wszyscy robią. Raz, że w końcu żyję w tym właśnie kraju nie bez powodu i na takich to właśnie polityków zasłużyłem a po drugie nie chcę nikogo oceniać zwłaszcza, że nie jest to przypadek, że ludzie się zmieniają po dojściu do władzy więc pewnie i mnie, i ciebie a także i ciebie również władza by zmieniła.
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 05.09.2007 - 20:23
Post #10


Guests








Jak to ma jeden z moich znajomych w opisie..
Szczyt bezczelności: zagłosować na PiS i wyjechać z kraju. ;)
+Quote Post
twistoid
post 05.09.2007 - 20:51
Post #11

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat sytuacji mam i korzystam z niego umywam rączki od tych zboczeńców.Jak można chcieć władać człowiekiem...
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 05.09.2007 - 22:13
Post #12


Guests








Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa , później skauci piwni ...ech te czasy .Ręka w górę który user je pamięta??? ...tak myślałem ,tylko ja , Zbyszek i Darek :)
+Quote Post
amen
post 05.09.2007 - 22:22
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 332
Dołączył: 12.07.2007
Nr użytkownika: 1505




CYTAT(twistoid @ 05.09.2007 - 21:51) *
Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat sytuacji mam i korzystam z niego umywam rączki od tych zboczeńców.Jak można chcieć władać człowiekiem...

No pewnie, że masz wybór i to czynisz:) Ja mam również i całkiem spokojnie oddaję głos na UPR i Janusza Korwin-Mikke (mając gdzieś to, czy się marnuje) a polityków tak jak i ludzi staram się nie oceniać bo są produktem rzeczywistości. Mi by się też nie chciało rządzić ludźmi nawiasem mówiąc:)

CYTAT(SORROW @ 05.09.2007 - 23:13) *
Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa , później skauci piwni ...ech te czasy .Ręka w górę który user je pamięta??? ...tak myślałem ,tylko ja , Zbyszek i Darek :)

A o mnie zapomniałeś??:)
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 05.09.2007 - 22:44
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Na nikogo. Oni wszyscy są po tych samych pieniądzach. Wogóle partie to jakieś totalne nieporozumienie. Powinni wybrać tylko garstkę zaufanych ludzi którzy kierują się dobrem obywatela a nie pieniędzmi. A tak wogóle to powinni im zmniejszyć pensję do np. 2000 zł brutto oraz zlikwidować te pieprzone, diety, dodatki, immunitety itp. Z resztą polecam książkę Misja Michel'a Desmarquet'a http://www.thiaoouba.com/misja.pdf. Jest tam wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania. A na dokładkę Wolną Wolę Tomasza Chałko... Peace & Love... :)


Amen z tym Korwinem-Mikke to dobry pomysł. On jest naprawdę inteligentnym człowiekiem z masą dobrych pomysłów lecz jego partia niestety nie ma szans w porównaniu do PO czy PISU.
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 05.09.2007 - 22:48
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Proszę moderatora o skasowanie tego posta. Wystąpiła mała pomyłka i napisał się podwójnie. :)
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 05.09.2007 - 23:23
Post #16


Guests








KOD
Z resztą polecam książkę Misja Michel'a Desmarquet'a http://www.thiaoouba.com/misja.pdf. Jest tam wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania.



Również polecam, świetna książka, przeczytałem ją jednym tchem :)
+Quote Post
daywalker
post 06.09.2007 - 00:02
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Jeżeli była by taka możliwość to ja chętnie zagłosował bym na III Rzeszę oraz Hitlera ukrywającego się na anktartydzie. Ten pomysł nie jest chyba mniej poważny od głosu oddanego na PiS?
Profile CardPM
+Quote Post
kamil
post 06.09.2007 - 14:37
Post #18

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




ppp ja pamietam . no to ZDRÓWKO
Profile CardPM
+Quote Post
kamil
post 06.09.2007 - 14:37
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




PPPP ja pamietam . no to ZDRÓWKO
UPS DWA RAZY WESZŁO SORKI
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 06.09.2007 - 14:39
Post #20

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Jakby był remake PPPP to bym chyba poszedl glosowac haha
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 08.09.2007 - 12:23
Post #21

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




LiD (Lewica i Demokraci)
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic