Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Uczenie Sie W Astralu
Ferenczy
post 06.09.2007 - 19:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 167
Dołączył: 10.08.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1753




Mi jeszcze się nie udało wyjść z ciała wiec nie mogę tego sprawdzić ;] ale jeżeli ktoś umie wyjść to może sprawdzić czy może się nauczyć czegoś np. jakiegoś tekstu na pamięć albo coś podobnego:D

A jak ktoś już to próbował to niech powie czy mu się udało;]
Pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
3 Stron V   1 2 3 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
anula
post 06.09.2007 - 20:11
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 181
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: ni stąd, ni zowąd
Nr użytkownika: 1413




Można się uczyć wszytskiego, czego dusza zapragnie ;)
Tekstów nie próbowałam się uczyć, ale udało mi się powtarzać zapamiętane melodie. Albo powtarzałam materiał na egzamin. Tylko że ja je powtarzałam, zapamiętane były w c1, a w czasie ld je "jedynie" utrwalałam ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Draq
post 06.09.2007 - 20:14
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 464
Dołączył: 09.11.2006
Nr użytkownika: 221




Probowałem z wierszem już i przyznam że pomaga :). Najlepiej mi było się uczyć albo na płytkiej "fazie", albo jak już byłem bardzo "głęboko", ta pośrednia cześć jest najgorsza. Kiedyś w oobe często grałem na fortepianie, jako ze bardzo podobała mi się sonata światła księżycowego, to grałem właśnie owy utwór. Po oobe po paru dniach nauka na klawiszach tej muzyki zabrała mi zaledwie 2-3 dni + szlifowanie (nie wiem czy dużo czy mało, bo sie nie znam xD), wcześniej nic nie miałem wspólnego z grą na klawiszach, jedynie sam coś tam sie ucze ;).
Profile CardPM
+Quote Post
anula
post 06.09.2007 - 20:25
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 181
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: ni stąd, ni zowąd
Nr użytkownika: 1413




CYTAT
Po oobe po paru dniach nauka na klawiszach tej muzyki zabrała mi zaledwie 2-3 dni + szlifowanie (nie wiem czy dużo czy mało, bo sie nie znam xD), wcześniej nic nie miałem wspólnego z grą na klawiszach, jedynie sam coś tam sie ucze ;).


Pięknie Draq, Pięknie!!!! :)))))

I tak jak pisze Draqu, ja uczę sie w stanie dosc glebokiej relaksacji. Ucze sie teraz trzy razy szybciej niz np. gdy bylam w liceum. Skuteczniej. I zdecydowanie dłuzej pamietam.
Profile CardPM
+Quote Post
liber
post 06.09.2007 - 20:31
Post #5

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: okolice Lublina
Nr użytkownika: 1948




a czy próbował ktoś czegoś z akrobatyki w POZA?
Profile CardPM
+Quote Post
zerk
post 06.09.2007 - 20:40
Post #6

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 43
Dołączył: 06.09.2007
Nr użytkownika: 2009




Ostatnio też o tym myślałem, czy, co i ile można nauczyć się w obe;) Chciałbym spróbować nauczyć się jakiejś sztuki wali, może ktoś próbowal? Dało by rade od jakiegoś nieżyjącego już mistrza?
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 06.09.2007 - 23:59
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Myślę że dobrym na to przykładem będzie nauka Darka salta w tył:). Praktyki zaczęły się w astralu, następnie w ŚF z wykonaniem tej ewolucji nie miał już żadnych problemów:).
Profile CardPM
+Quote Post
Ferenczy
post 07.09.2007 - 13:00
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 167
Dołączył: 10.08.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1753




ale czy bedzie mozliwe cos takiego że bede mugl sie w astralu nauczyc calego jezyka angielskiego (może nie perfect ale w miare dobrze :D) i bede umial go w ŚF??
Profile CardPM
+Quote Post
anula
post 07.09.2007 - 13:22
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 181
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: ni stąd, ni zowąd
Nr użytkownika: 1413




CYTAT(Ferenczy @ 07.09.2007 - 14:00) *
ale czy bedzie mozliwe cos takiego że bede mugl sie w astralu nauczyc calego jezyka angielskiego (może nie perfect ale w miare dobrze :D) i bede umial go w ŚF??

Jakbyś przeczytal ksiązke Darka, to nie miałbys problemu z odpowiedzią sobie na to pytanie... ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Ferenczy
post 07.09.2007 - 14:19
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 167
Dołączył: 10.08.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1753




no ale nie przeczytalem:D a tak wogule gdzie ja mage dostac??:D
Profile CardPM
+Quote Post
Draq
post 07.09.2007 - 14:47
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 464
Dołączył: 09.11.2006
Nr użytkownika: 221




Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczności, to probowałem kopnięcie 720 i 540 hehe. Mishah wie o co chodzi :D. Jak się obracałem szybko to obraz leciutko się zamazywał, jak stanąłem było ok. Teraz nie boje się wykonywać tych kopnięć w realu, w oobe zwalczyłem ten strach :).
Profile CardPM
+Quote Post
Mishah
post 07.09.2007 - 16:24
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 05.08.2007
Nr użytkownika: 1704




CYTAT(Draq @ 07.09.2007 - 15:47) *
Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczności, to probowałem kopnięcie 720 i 540 hehe. Mishah wie o co chodzi :D. Jak się obracałem szybko to obraz leciutko się zamazywał, jak stanąłem było ok. Teraz nie boje się wykonywać tych kopnięć w realu, w oobe zwalczyłem ten strach :).

Ja próbowałem robić salto w tył (udane), robić gwiazdę, rundaka, chodzić na rękach i o ile potrafię to zrobić bez problemu na jawie to w poza muszę przyznać, że cienko to wychodzi. Próbowałem z powodzeniem powtórzyć znane mi z reala kopnięcia. Za to w POZA mam parę umiejętności, które nie przenoszą się na reala np. w POZA jestem niesamowitym tancerzem, to co w tańcu z gwiazdami to straszna amatorszczyzna :), za to w rzeczywistości mam drewniane ucho i nie czuję rytmu. Więc to, że jestem mistrzem tańca w OOBE i LD nie przekłada się na umiejętności TU. Ale kurde to jest jakieś niesamowite, TAM kiedy zaczynam tańczyć to coś we mnie wstępuje i powiedzenie, że "coś mnie wyraża" które normalnie strasznie mnie śmieszy, doskonale ilustruje to co się ze mną wtedy dzieje. Tyle z mojej strony o nauce w POZA.
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 08.09.2007 - 14:19
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




W astralu nauczyłem się wyskakiwac przez okno bez poprzedzającego jego otwarcia ,ale nie polecam tego bez wcześniejszego opuszczenia ciała,choć jest to dobry sposób na "stałe", dobre dostrojenie (:
p.s
Salta ? Próbowałem ,ale gdy wróciłem dalej miałem cykora

Uczenie się po drugiej stronie,hmm biorąc pod uwagę stan mojego arsenału ocen a także miłe doświadczenia z nią zwiazane powiem tylko jedno Na Boga -ludzie po co wam wiara ? (:
Profile CardPM
+Quote Post
zerk
post 08.09.2007 - 16:17
Post #14

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 43
Dołączył: 06.09.2007
Nr użytkownika: 2009




CYTAT(Ketrab @ 08.09.2007 - 15:19) *
Uczenie się po drugiej stronie,hmm biorąc pod uwagę stan mojego arsenału ocen a także miłe doświadczenia z nią zwiazane powiem tylko jedno Na Boga -ludzie po co wam wiara ? (:


wiara w Boga? A jak wyobrazasz sobie życie bez wiary ?
Profile CardPM
+Quote Post
amen
post 08.09.2007 - 16:48
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 332
Dołączył: 12.07.2007
Nr użytkownika: 1505




a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po prostu oddychasz!
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 08.09.2007 - 16:57
Post #16

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Mi by sie przydalo poduczuczyc niemieckiego w astralu ;D
Profile CardPM
+Quote Post
zerk
post 08.09.2007 - 17:03
Post #17

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 43
Dołączył: 06.09.2007
Nr użytkownika: 2009




CYTAT(amen @ 08.09.2007 - 17:48) *
a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po prostu oddychasz!


Wiara w powietrze? Nie rozumiem... a ty wierzysz w jedzenie ? nie po prostu jesz. Co ma powietrze i jedzenie do wiary w religie ? ;]
Profile CardPM
+Quote Post
Solen
post 08.09.2007 - 18:02
Post #18

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 26.08.2007
Nr użytkownika: 1893




CYTAT
a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po prostu oddychasz!

CYTAT(zerk @ 08.09.2007 - 18:03) *
Wiara w powietrze? Nie rozumiem... a ty wierzysz w jedzenie ? nie po prostu jesz. Co ma powietrze i jedzenie do wiary w religie ? ;]

Wierzyc w powietrze? Nie, po prostu oddychac nim.
Wierzyc w jedzenie? Nie, po prostu je jesc.
Wierzyc w swiat niefizyczny i boga? Nie, odkrywac go samemu.
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 08.09.2007 - 19:31
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




(O_o) widze że moje zdanie wywarło na niektórych dreszczyk emocji, ale to wszystko wina dwuznaczności i wszech pojętego niezroumienia lub czytania miedzy wierszami> powtarzam drugi raz choć nie ma to nic wspólnego z tym tematem


Na BOGA - Ludzie po co wam wiara ?

Poczuj moc ironii
Profile CardPM
+Quote Post
Ferenczy
post 08.09.2007 - 19:51
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 167
Dołączył: 10.08.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1753




tak sie troche rozpisaliscie ale dalej nie wiem czy da sie nauczyc np. anglika w astralu zeby w ŚF mugł go bez problemu uzywac tak jak w astralu;]
Profile CardPM
+Quote Post
Lamat
post 24.10.2007 - 14:12
Post #21


Guests








no a ja mam pytanko!....chodzi mi o pogode po tamtej stronie....????
+Quote Post

Go to the top of the page
3 Stron V   1 2 3 >
Start new topic