Witaj Gościu
(
Zaloguj
|
Rejestruj
)
oobe.pl
Start
Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park
Forum
Notatki
Arty
Forum OOBE
>
Za kulisami
>
Techniczne
>
Kosz
Masz Czy Nie Masz
Opcje
Drag0n
07.09.2007 - 20:24
Post
#1
Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691
Zabawa polega na tym że ja pisze "czy masz oobe.pl za najlepszy serwis", ty odpisujesz mam i zadajesz kolejne pytanie. Rozumiecie ? :P
No to zaczynam
Czy masz Play Station 3 ?
5 Stron
1
2
3
>
»
Odpowiedzi (1 - 20)
ldkiler
07.09.2007 - 20:28
Post
#2
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287
Nie mam :(
Czy masz konika na biegunach?
ptasiek
07.09.2007 - 20:28
Post
#3
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735
(fajna zabawa:)
Nie.
Słuchasz LINKIN PARK???
Drag0n
07.09.2007 - 20:33
Post
#4
Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691
tak
masz włosy na głowie ? ;P
Marcin181
07.09.2007 - 20:35
Post
#5
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152
heh tak xD
depilujesz nogi??
Ketrab
07.09.2007 - 20:41
Post
#6
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496
CYTAT(Marcin181 @ 07.09.2007 - 21:35)
depilujesz nogi??
Nie,Ale za to gole pięty
p.s
Masz mózg?
ptasiek
07.09.2007 - 20:44
Post
#7
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735
Wydaje mi się że mam :P
Zadasz teraz mądre pytanie?
Marcin181
07.09.2007 - 20:46
Post
#8
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152
nie :)
masz internet xD???
twistoid
07.09.2007 - 20:47
Post
#9
http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525
Nie ale mam dwóch ojców.
Czy wiesz ze jesteś zbudowany z iluzji?
ptasiek
07.09.2007 - 20:50
Post
#10
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735
nie... (???)
Korzystasz z: fotka.pl ? :)) (mam nadzieje ze nie)
Marcin181
07.09.2007 - 20:51
Post
#11
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152
tak
wchodzisz na strony porno???
bobek_balinek
07.09.2007 - 20:51
Post
#12
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039
Nie,
a jesteś prawiczkiem? <lol>
Ketrab
07.09.2007 - 20:53
Post
#13
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496
CYTAT(Marcin181 @ 07.09.2007 - 21:51)
wchodzisz na strony porno???
CYTAT(bobek_balinek @ 07.09.2007 - 21:51)
nie
On Kłamię ....(:
jestem dziewicą
Czy Roman to kobieta?
ptasiek
07.09.2007 - 21:19
Post
#14
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735
Roman to kobieta bo nie ma wacka...
Wierzysz w to, ze TINKI ŁINKI (nie wiem jak sie to pisze) jest homoseksualistą?
Marcin181
07.09.2007 - 21:21
Post
#15
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152
tak.... ale mnie to rybka
wódka czy wino?
Artur_flyer
07.09.2007 - 21:23
Post
#16
Guests
Soczek, nie pije alkoholu.
Masz miłość?
Sebastian - RAKIM
07.09.2007 - 21:29
Post
#17
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 108
Dołączył: 01.02.2007
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 490
Już tak
Masz czas? :P
ptasiek
07.09.2007 - 21:31
Post
#18
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735
tak(2 dni jeszcze bo weekend)
Ile masz lat?
Artur_flyer
07.09.2007 - 21:31
Post
#19
Guests
Czas nie istnieje.
23
Masz siłę,determinację do walki o oobe?
daywalker
07.09.2007 - 21:34
Post
#20
Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214
Nie.
Obierasz mandarynki w Egipcie?
Artur_flyer
07.09.2007 - 21:36
Post
#21
Guests
Ja nie ale Slothia niedługo będzie.
Oglądasz modę na sukces?
« Następny starszy
·
Kosz
·
Następny nowszy »
5 Stron
1
2
3
>
»
Strona główna forum
Szukaj
Pomoc
Park im. Roberta Monroe
|-- Jestem początkujący
|-- Forum
|-- Artykuły
|-- Notatki podróżników
|-- Obe Wspomagacze
|-- Spotkania, zjazdy, zloty
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
Świadome Śnienie
|-- Jestem początkujący
|-- Świadomie śniący
|-- Propozycje eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Podróże Mentalne
|-- Jestem Początkujący
|-- Zaawansowany Mentalnie
|-- Propozycje Eksperymentów
|---- Eksperymenty
|-- Techniki
Hide park
|-- Hide park - Marzenia senne
|-- Hide park - Filozofia i światopogląd
|-- Hyde park
Za kulisami
|-- Komentarze do haseł Obepedii
|-- Techniczne
|---- Kosz
Tryb wyświetlania:
Przełącz na: Standardowy
·
Linearny
·
Przełącz na: Drzewo
Śledź ten temat
·
Wyślij temat na email
·
Wydrukuj ten temat
·
Subskrybuj to forum
Powered By
IP.Board
© 2026
IPS, Inc
.