Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736
Zabawa polegająca na pytaniu w stylu: To, czy tamto...? Np. Niebieski, czy zielony? Niebieski, bo kojarzy mi się z kolorem nieba... itd. mam nadzieję, że wszyscy załapią o co chodzi. Osoba odpowiada, a potem sama zadaje pytanie. Więc zaczynam: OOBE, czy LD?