Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 36
Dołączył: 31.07.2011
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 8515
Witam
Dawno mnie tu nie było, toche prób za mną. Częściowo miałęm parę oobe. Mam pytanie bo jeszcze tego nie rozgryzłem, podczas jakiej fazy snu wychodzimy ( oobe ) ?????? REM czy głęboki ???
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 101
Dołączył: 08.12.2009
Nr użytkownika: 7564
CYTAT(Mironus25 @ 30.06.2014 - 22:03)
Witam
Dawno mnie tu nie było, toche prób za mną. Częściowo miałęm parę oobe. Mam pytanie bo jeszcze tego nie rozgryzłem, podczas jakiej fazy snu wychodzimy ( oobe ) ?????? REM czy głęboki ???