|
Co to za oferta? o.O' A co chcesz w zamian? Tak za darmo? Ja tylko za darmo się piszę i pod warunkiem, że to bezpieczne i nie będzie wymagało wiele wysiłku z mojej strony :3 ...
Chciałbym np. przeżyć i zapamiętać tak fajne fazy, których nie potrafię sobie jeszcze nawet wyobrazić... dla samego doświadczenia i żeby móc potem te fazy zrozumieć, powielać i realizować w tej rzeczywistości :) No to jacha, lecimy? CC:
A może pochwalisz się co to za rewolucyjna metoda i z kim ją opracowaliście... Wiesz, tak trochę lipnie się pisać na coś w ciemno ^^. Dopiero się zarejestrowałeś/aś na forum, nie znamy Cię jeszcze i nie wiemy czy można Ci ufać ^^. Jak więc będzie?...
|