Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Oobe-pedia?, Czy powstała już internetowa ew. polska encyklopedia o OOBE?
krzysztof
post 21.09.2007 - 14:25
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 132
Dołączył: 08.10.2006
Skąd: Skąd pochodzi dusza?
Nr użytkownika: 141




Czy powstała już internetowa ew. polska encyklopedia o OOBE?

Bo, widzicie, badacie te stany świadomości, ale czy ktoś robi z tego użyteczny zbiór praktycznej wiedzy?

:)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 17)
Drag0n
post 21.09.2007 - 16:48
Post #2

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Tu na forum jest taki zbiór. :P
Profile CardPM
+Quote Post
Dusza
post 21.09.2007 - 16:50
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




Robert Monroe zrobil uzyteczny zbior
Profile CardPM
+Quote Post
krzysztof
post 22.09.2007 - 03:00
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 132
Dołączył: 08.10.2006
Skąd: Skąd pochodzi dusza?
Nr użytkownika: 141




CYTAT(Dusza @ 21.09.2007 - 17:50) *
Robert Monroe zrobil uzyteczny zbior


chodzi mi o stworzenie czegoś bardziej szczegółowego, np. z opisami różnych technik uzyskiwania różnych rzeczy, z opisami najdokładniej zbadanych miejsc i ludzi Tam, wynikami badań podróżników (nie tylko komercyjnych instytucji). Zdaję sobie sprawę, że parę książek już jest, jednakże mnie chodzi o elementy wspólne potwierdzane i dokładnie badane przez szerszą grupę badaczy. Nie czytałem jeszcze dzienników innych podróżników, ale zapewne znajdzie się tam wiele takich informacji.

Przykłady:

- wszyscy wiemy i wiele osób potwierdziło istnienie tzw. wibracji, ale ile osób dokładnie zbadało/wie czym one są, skąd się biorą i po co?

- lęki w oobe: skąd, jak sobie radzić, itp. (najbardziej popularne/skuteczne metody).

...?
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 22.09.2007 - 15:13
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Czyli można to zawęzić do takiego skromnego FAQ. Była próba stworzenia takiego tematu, i myślę że wyszło całkiem nieźle. Np tu albo tu I do tego trzeba doliczyć spore faq, na stronie Darka. Ogólnie nikt się nie pokusił o stworzenie encyklopedii pojęć, bo jak wiadomo jeszcze wielu rzeczy nie można ostatecznie zweryfikować. Ale z tym co już wiadome na bank i potwierdzone, można by było powalczyć;).
Profile CardPM
+Quote Post
krzysztof
post 22.09.2007 - 16:18
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 132
Dołączył: 08.10.2006
Skąd: Skąd pochodzi dusza?
Nr użytkownika: 141




Najpierw trzeba by wiedzieć co jest "na bank", czyli co nam, Polakom/OBE Maniakom udało się ustalić...
Profile CardPM
+Quote Post
Kronopio
post 23.09.2007 - 19:22
Post #7

zdrogi.blogspot.com
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 747
Dołączył: 24.01.2007
Skąd: z kosza na śmieci
Nr użytkownika: 444




CYTAT(krzysztof @ 22.09.2007 - 17:18) *
Najpierw trzeba by wiedzieć co jest "na bank", czyli co nam, Polakom/OBE Maniakom udało się ustalić...

hej no! a co to znaczy na bank. Nawet teoria względności nie jest na bank. Wiedza cały czas na bieżąco jest weryfikowana więc można się zająć tym co już jest.
pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 23.09.2007 - 19:29
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Macie rację, muszę się odzwyczaić od tego pojęcia;). Zgodzę się z tym że wiedza jakby zaczyna kształtować się na nowo, choć nie w jakiś tam drastyczny sposób, ale jednak. Świetnym tego przykładem są odkrycia fizyki kwantowej. Wracając do tematu, można by było przenieść temat na forum AP, wtedy większa część osób zwróciłaby na ten projekt uwagę, i wspólnymi siłami udałoby się nam stworzyć coś na "chwilę obecną" cenną dla innych. Jeżeli zechciałbyś Krzysztofie dołączyć do naszej grupy, myślę że nie było by z tym problemu.
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 23.09.2007 - 19:48
Post #9

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




daywalker a po co przenosić, wtedy mniej osób bedzie miało do tego temnatu dostep.
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 24.09.2007 - 13:01
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Po to żeby ludzie na poważnie się nim zainteresowali, a niby po co? Za kilka dni stąd zniknie, a tam będzie cały czas na widoku.
Profile CardPM
+Quote Post
krzysztof
post 05.10.2007 - 13:04
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 132
Dołączył: 08.10.2006
Skąd: Skąd pochodzi dusza?
Nr użytkownika: 141




CYTAT(daywalker @ 23.09.2007 - 20:29) *
Wracając do tematu, można by było przenieść temat na forum AP, wtedy większa część osób zwróciłaby na ten projekt uwagę, i wspólnymi siłami udałoby się nam stworzyć coś na "chwilę obecną" cenną dla innych. Jeżeli zechciałbyś Krzysztofie dołączyć do naszej grupy, myślę że nie było by z tym problemu.

W jaki sposob mialbym to zrobic??? Kurs przeszedlem, ale nie wiem jak zapisac si e do Astralnych Podroznikow...
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 05.10.2007 - 13:11
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Napisz pm do Noble'a albo Pieczywo. Z twoim doświadczeniem myślę że nie będzie problemu:D. Wysyłam ci już ich numery gg, chyba się nie obrażą:P.
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 05.10.2007 - 15:20
Post #13

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Podobno ten kurs jest już nie aktualny, czy to prawda ?
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 05.10.2007 - 20:39
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




dragon1 do tego forum dołączyłeś 2 miesiące temu, a istnieje ponad rok.. jakieś wnioski?
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 06.10.2007 - 08:13
Post #15

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Czyli co ? Kurs nadal jest aktualny ?
Profile CardPM
+Quote Post
ldkiler
post 06.10.2007 - 10:27
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Dragon jak chcesz to mogę Ci wysłać wszystkie lekcje z kursu ;)
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 07.10.2007 - 20:23
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Wracajac do tematu:
http://brain.web-us.com/oobe/oobe.htm
tylko, ze w wersji Polish by sie przydalo.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 09.10.2007 - 19:32
Post #18

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




wkrótce ruszamy z nowym projektem
całe info w temacie:
http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=1026
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic