oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Problem Z Astralnymi Kałamarnicami
lordini
post 30.06.2013 - 10:25
Post #1


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy


Notatnik


Szukam osoby, która dobrze wychodzi z ciała, w celu pozbycia się astralnych kałamarnic, które mnie prześladują. Owe kałamarnice modyfikują mi świadomość i grzebią w metaboliźmie, pasożytują na mnie, bo jestem dla nich silnym źródłem światła. Zmodyfikowali mi tak świadomość, że się męczę. Zdążyłem mieć już na zmianę wolny i szybki metabolizm i różne rodzaje świadomości. Na początku mnie okropnie zmanipulowały, ale oświeciła mnie koleżanka, która powiedziała mi, że to coś, co mnie modyfikuje, wygląda jak szara kałamarnica. Od pewnej osoby dowiedziałem się, że w poprzednim wcieleniu bodajże zajmowałem się czarną magią i teraz się to za mną ciągnie.

Osoba z umiejętnością OOBE mogłaby opuścić ciało i poprosić jakąś istotę światła o pomoc w pozbyciu się tego i naprawienie mojej świadomości

Dziękuję za pomoc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
rafal13-50
post 30.06.2013 - 14:10
Post #2


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy


Notatnik


Kałamarnice?? Czy cie nie poniosło. A może sa to tylko pijawki energetczne?
Psychike możesz tylko ty modyfikować nikt inny, to jest twoje ,,ja,,


Na początku mnie okropnie zmanipulowały, ale oświeciła mnie koleżanka, która powiedziała mi, że to coś, co mnie modyfikuje, wygląda jak szara kałamarnica. Od pewnej osoby dowiedziałem się, że w poprzednim wcieleniu bodajże zajmowałem się czarną magią i teraz się to za mną ciągnie.


Wejdz w trans i połam/utwórz odpowiedni bariery ;-)



Wyssiemy Ci mózg!!!!

Załączony plik
Dodany plik  index.jpeg ( 4.34k ) Liczba pobrań: 20
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic

 

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park