Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Oobe A Faza Snu
Mironus25
post 30.06.2014 - 21:03
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 36
Dołączył: 31.07.2011
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 8515




Witam

Dawno mnie tu nie było, toche prób za mną. Częściowo miałęm parę oobe. Mam pytanie bo jeszcze tego nie rozgryzłem, podczas jakiej fazy snu wychodzimy ( oobe ) ?????? REM czy głęboki ???

http://ldmasta.w.interia.pl/Teoria/Cykl.gif

Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Sagle
post 01.07.2014 - 19:10
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 331
Dołączył: 31.01.2013
Skąd: Skądinąd
Nr użytkownika: 9321




CYTAT(Mironus25 @ 30.06.2014 - 22:03) *
Mam pytanie bo jeszcze tego nie rozgryzłem, podczas jakiej fazy snu wychodzimy ( oobe ) ??????

Podczas najlepszej ;].
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Mironus25   Oobe A Faza Snu   30.06.2014 - 21:03
- - Mefik   CYTAT(Mironus25 @ 30.06.2014 - 22:03...   30.06.2014 - 21:23


Go to the top of the page
Start new topic