CYTAT(suchowiec @ 04.12.2014 - 14:21)

co jest twoim zdaniem bardziej świadome od tego co jest mniej świadome?
korzystanie z forum jest dla ciebie jakimś wyznacznikiem?
los narzędzie duszy? raczej prędzej to zależy od otoczenia, jeżeli w otoczeniu brakuje piekarza to ktoś musi nim zostać, nie ważne czy wszyscy rozwinęli większe wcielenia
dlaczego twierdzisz ze ktoś bardziej świadomy miałby być bliżej prawdy
Mniej świadomy jest np. dres z pod delikatesów którego jedynym problemem jest znaleźć środki na najebanie się. Bardziej świadomy jest mnich tybetański który poświęcił swoje ostatnie 20 lat życia na medytacje i rozwój osobisty.
Nie, korzystanie z forum nie jest dla mnie wyznacznikiem, jest bardziej znakiem, że interesujesz się czymś co przynosi jakieś rezultaty w rozwoju osobistym na wszystkich płaszczyznach.(Jeżeli użyte w sposób odpowiedni?) Czas poświęcony tym doświadczeniom mógłbyś poświęcić np. grą, forum fiata multipli itd. które do rozwoju osobistego mają się nijak.
Jeżeli jesteś świadomy wszystkich swoich płaszczyzn (fizycznej, astralnej, mentalnej, duchowej itd.) to nie uważałbyś się za bardziej świadomego niż taki dres z pod delikatesów?
Nie do końca rozumiem części z piekarzem, jeżeli w piekarni w Twojej wiosce takiego brakuje to czujesz się zobowiązany nim zostać?