Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Spojrzeć śmierci Prosto W Oczy, ciekawość ludzkim paliwem
Ketrab
post 13.08.2007 - 20:03
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Czy Boisz się śmierci ? Czy myśląc o niej przechodzą cię dreszcze po plecach ? Bo ja wręcz przeciwnie, od pory gdy dowiedziałem się o Obe stałem się spokojny jak leniwce na Safari a wręcz jestem jej ciekawy,jedyna myślą jaka mi przychodzi do głowy brzmi " Świadome przekroczenie bram nieznanego " (raczej tak w przeciwnym wypadku moja strona bierna da o sobie znać )
p.s
Jak to jest z wami , jak zapatrujecię się na tą najpewniejszą rzecz na świecie? Czy czujecie tą ciekwaość zmieszaną z niepewnością?
Edit
Chyba byłem po niezłej zajawce jak pisałem ten temat rok temu .
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
focus_oobe
post 14.08.2007 - 09:09
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 179
Dołączył: 28.02.2007
Nr użytkownika: 668




Smierc jest dla ludzi wiec nie ma sie czego bac.. :) ..zgadzam sie z postem daywalkera - wiadomo, ze w chwili zagrozenia zycia ciezko myslec racjonalnie i zachowac spokoj umyslu bo wtedy nasz zwierzecy instyknt bierze gore i walczy jak moze o przetrwanie :P. Dzieki doswiadczeniu wyjscia poza cialo nabralem przekonania ze smierc to tylko kolejne doswiadczenie w naszej nie konczacej sie egzystencji xP :)

P.S zamieniajmy strach w ciekawosc, a wtedy nasze zycie nabierac bedzie na wartosci :) ..pozdro
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Ketrab   Spojrzeć śmierci Prosto W Oczy   13.08.2007 - 20:03
- - tom   u mnie podobnie:) pełny relaks:D czy to bedzie za...   13.08.2007 - 20:30
- - twistoid   Ja tam wolę chlapnąć browara hehe   13.08.2007 - 20:37
- - Kapcio   Teraz to np. śmierci się nie boje. Ale gdy jest ...   13.08.2007 - 20:44
- - cr4sher   Nie chce zgrywać bohatera, ale śmierci się nie ...   13.08.2007 - 20:56
- - Mishah   Ja też raczej nie. Ale mam pytanko, w książkach...   13.08.2007 - 21:04
|- - luzak067   Ja się śmierci nie boje, ale boję sie bólu jak...   13.08.2007 - 21:09
- - ciciak   A mi się wydaje, że jak przychodzi co do czego t...   13.08.2007 - 21:09
- - nerhaa   ja tam będę żył wiecznie :) A na poważnie - ...   13.08.2007 - 21:15
- - Artur_flyer   Ja kiedyś, kiedy byłem jeszcze mocno zakotwiczon...   13.08.2007 - 21:38
|- - dragon1   CYTAT(Artur_flyer @ 13.08.2007 - 22...   14.08.2007 - 12:40
- - Mishah   CYTAT(ciciak @ 13.08.2007 - 22:09) A...   13.08.2007 - 21:51
- - ciciak   TYLKO Powyżej 32 lat!!! ...Taak....   13.08.2007 - 22:10
- - daywalker   Śmierci.. może i nie... natomiast samego momentu...   13.08.2007 - 22:20
- - ciciak   Wyjąłęś mi to z ust.   13.08.2007 - 22:21
- - Ketrab   Widzę same Kozaki na tym forum ,nikt się (prawie...   14.08.2007 - 08:20
- - Kuba32   Ja się mojej śmierci nie boję, boję się natom...   14.08.2007 - 09:49
- - focus_oobe   widze ze dragon jestes bardzo uduchowiona osoba :)...   14.08.2007 - 12:58
- - kamglow   Ketrab. Bał bym sie gdyby nie było śmierci. Cza...   14.08.2007 - 14:14
6 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic