Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Spojrzeć śmierci Prosto W Oczy, ciekawość ludzkim paliwem
Ketrab
post 13.08.2007 - 20:03
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Czy Boisz się śmierci ? Czy myśląc o niej przechodzą cię dreszcze po plecach ? Bo ja wręcz przeciwnie, od pory gdy dowiedziałem się o Obe stałem się spokojny jak leniwce na Safari a wręcz jestem jej ciekawy,jedyna myślą jaka mi przychodzi do głowy brzmi " Świadome przekroczenie bram nieznanego " (raczej tak w przeciwnym wypadku moja strona bierna da o sobie znać )
p.s
Jak to jest z wami , jak zapatrujecię się na tą najpewniejszą rzecz na świecie? Czy czujecie tą ciekwaość zmieszaną z niepewnością?
Edit
Chyba byłem po niezłej zajawce jak pisałem ten temat rok temu .
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 13.08.2007 - 21:38
Post #2


Guests








Ja kiedyś, kiedy byłem jeszcze mocno zakotwiczony w katolicyzmie bałem się śmierci jak cholera, oj mocno, i jeszcze te bzdury o piekle i wiecznym ogniu brrrrr.
Na szczęście zainteresowałem się OOBE i teraz po latach mogę powiedzieć, że jestem spokojny, nie boję się śmierci
+Quote Post
Drag0n
post 14.08.2007 - 12:40
Post #3

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




CYTAT(Artur_flyer @ 13.08.2007 - 22:38) *
Ja kiedyś, kiedy byłem jeszcze mocno zakotwiczony w katolicyzmie bałem się śmierci jak cholera, oj mocno, i jeszcze te bzdury o piekle i wiecznym ogniu brrrrr.

Przeciez niebo istnieje, kazdy po smierci tam idzie... czytałem ksiązke ,,Życie po życiu" i tam były opisane przezycia osób które przezyły smierc kliniczną, kobieta opowiadała jak była przy bramach nieba ale jej czas jeszcze nie nadszedł i wróciła do ciała... więc jak mozecie uważac ze to nie istnieje ?? Przeciez musi sie z nami cos stac po śmierci..


A co do tematu to ja sie bałem smierci, odkąd poznałem oobe to troche mniej sie jej boje ale dalej nie chciałbym umierac, bycmoze po smierci jest duzo lepiej ale.... wole jeszcze zyc...
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Ketrab   Spojrzeć śmierci Prosto W Oczy   13.08.2007 - 20:03
- - tom   u mnie podobnie:) pełny relaks:D czy to bedzie za...   13.08.2007 - 20:30
- - twistoid   Ja tam wolę chlapnąć browara hehe   13.08.2007 - 20:37
- - Kapcio   Teraz to np. śmierci się nie boje. Ale gdy jest ...   13.08.2007 - 20:44
- - cr4sher   Nie chce zgrywać bohatera, ale śmierci się nie ...   13.08.2007 - 20:56
- - Mishah   Ja też raczej nie. Ale mam pytanko, w książkach...   13.08.2007 - 21:04
|- - luzak067   Ja się śmierci nie boje, ale boję sie bólu jak...   13.08.2007 - 21:09
- - ciciak   A mi się wydaje, że jak przychodzi co do czego t...   13.08.2007 - 21:09
- - nerhaa   ja tam będę żył wiecznie :) A na poważnie - ...   13.08.2007 - 21:15
- - Artur_flyer   Ja kiedyś, kiedy byłem jeszcze mocno zakotwiczon...   13.08.2007 - 21:38
- - Mishah   CYTAT(ciciak @ 13.08.2007 - 22:09) A...   13.08.2007 - 21:51
- - ciciak   TYLKO Powyżej 32 lat!!! ...Taak....   13.08.2007 - 22:10
- - daywalker   Śmierci.. może i nie... natomiast samego momentu...   13.08.2007 - 22:20
- - ciciak   Wyjąłęś mi to z ust.   13.08.2007 - 22:21
- - Ketrab   Widzę same Kozaki na tym forum ,nikt się (prawie...   14.08.2007 - 08:20
- - focus_oobe   Smierc jest dla ludzi wiec nie ma sie czego bac.. ...   14.08.2007 - 09:09
- - Kuba32   Ja się mojej śmierci nie boję, boję się natom...   14.08.2007 - 09:49
- - focus_oobe   widze ze dragon jestes bardzo uduchowiona osoba :)...   14.08.2007 - 12:58
- - kamglow   Ketrab. Bał bym sie gdyby nie było śmierci. Cza...   14.08.2007 - 14:14
6 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic