Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Przewodnik
obenautka
post 10.02.2016 - 23:20
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 216
Dołączył: 16.09.2012
Nr użytkownika: 9168




Witam,

Od jakiegos czasu ,po wyjsciu z ciala ,moj malzonek spotyka przewodnika.Jego przygody przyprawiaja mnie o dreszcze,sa niezwykle.Jednak przewodnika sie boi :P
W czym problem? Otoz kiedy spotkali sie pierwszy raz,przewodnik polozyl dlon na jego ramieniu i telepatycznie przekazal : jestem przewodnikiem twojej zony,nie musisz sie mnie bac.
Dlugo rozmawiali,maz zadawal pytania a tamten odpowiadal.Byl duzo bardziej rozmowny z Nim niz ze mna! Spoko...moge to w sumie przezyc ale tak powaznie nie rozumiem dlaczego On nie ma swojego przewodnika?
Do tej pory myslalam,ze moj przewodnik jest moim tylko...
Macie jakies zdanie na ten temat?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Negai1
post 11.02.2016 - 20:02
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 205
Dołączył: 24.12.2012
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 9274




Hmmm :D To że rozmawia z Twoim przewodnikiem nie oznacza że on nie ma swojego własnego ;) Przewodnicy są różni, mają różne powody do rozmów. Mają własną wole, to oni wybierają z kim rozmawiają, bo potrafią ocenić kto potrzebuje ich najbardziej :P Oczywiście rzadko się zdarza by jakiś przewodnik Chińczyka czy Amerykanina którego nie znasz rozmawiał z Tobą, bo jego twoje życie troszeczkę nie interesuje :P Ale skoro jesteś blisko ze swoim mężem to taka ,,wymiana przewodników" jest dość normalna. Każdy przewodnik jest na swój sposób inny, w zależności od tego jaką osobą ,,przewodzi" :D Dla przykładu ja też miałam kontakt z przewodnikiem mojego chłopaka, krótki ale jednak :P Natomiast on z nim porozmawiać nie umie. Dlaczego? Całkiem możliwe że po prostu przewodnik uznaje że na razie nie ma mu nic do powiedzenia, albo po prostu ten kontakt jest utrudniony. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo mają zaburzony kontakt z opiekunem/przewodnikiem. Nawet ja jeśli przez wiele dni nie medytuje i nie pracuje nad sobą, czuje często że gdy ,,wołam go" nie słyszę odpowiedzi. Nie wynika to z tego że on nie chce ze mną rozmawiać tylko z tego, że mam zbyt niskie wibracje by usłyszeć jego głos :P

Dlatego pracuj nad sobą, medytuj, ucz się, a wkrotce porozmawiasz z opiekunem ;) Poza tym uwierz w to że to możliwe :D
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- obenautka   Przewodnik   10.02.2016 - 23:20
- - MadziaKK   O, dawno cię nie było, znaczy nic nie pisałaś....   11.02.2016 - 12:04
|- - Lisk   CYTATJa mam teorię ;) Na podstawie swoich doświa...   11.02.2016 - 22:40
- - Zielarz Gajowy   "Przewodnicy są różni, mają różne powod...   12.02.2016 - 21:43
|- - Se7en   CYTAT(Zielarz Gajowy @ 12.02.2016 - 21...   13.02.2016 - 23:29
- - Zielarz Gajowy   Mogę udowodnić, że przyszłość istnieje i jes...   14.02.2016 - 09:03
|- - Se7en   CYTAT(Zielarz Gajowy @ 14.02.2016 - 09...   14.02.2016 - 21:07
- - obenautka   Magda czytalam was tylko :) Lisk...Przewodnik to n...   14.02.2016 - 13:21
- - MadziaKK   CYTAT(Se7en @ 13.02.2016 - 23:29) Ta...   14.02.2016 - 13:21
- - Negai1   Ciekawe :P Powiem tak... ja uważam że istnienie ...   14.02.2016 - 20:20
- - Zielarz Gajowy   Trzeba walczyć o lepsze jutro Walka z wiatrakami...   14.02.2016 - 21:45
|- - Se7en   CYTAT(Zielarz Gajowy @ 14.02.2016 - 21...   15.02.2016 - 09:11
- - Zielarz Gajowy   To czy skoczę czy zależy od Świadomości a nie ...   15.02.2016 - 10:11
|- - Se7en   CYTAT(Zielarz Gajowy @ 15.02.2016 - 10...   15.02.2016 - 10:19
|- - Se7en   CYTAT(Zielarz Gajowy @ 15.02.2016 - 10...   15.02.2016 - 10:30
- - Zielarz Gajowy   Piszę bo taka jest wola Świadomości. Ty mnie te...   15.02.2016 - 11:15
|- - Se7en   CYTAT(Zielarz Gajowy @ 15.02.2016 - 11...   15.02.2016 - 11:40
- - Zielarz Gajowy   mogę teraz Cię przeprosić albo jeszcze bardziej...   15.02.2016 - 11:50
- - Se7en   CYTAT(Zielarz Gajowy @ 15.02.2016 - 11...   15.02.2016 - 12:07
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic