CYTAT(geo @ 16.08.2007 - 00:40)

Hmm czasami jak wchodze na Chat to widze jak ludzie piszą różne rzeczy niezwiązane z OOBE.Myślę że na chacie powinien być utworzony pokuj hyde park w ktorym mozna byloby rozmawiac na kazdy temat,oraz pokoj pomoc w ktorym mozna by bylo udzielac wskazuwek osobom potrzebującym :Dwiecie o co chodzi.sam czasami potrzebuje helpa i glupio mi sie wtracic w rozmowe i pytac o cos.probowalem zrobic pokoj na chacie ale po kilku minutach znika.
Jak ktoś o coś pyta, to z reguły dostaje odpowiedź, a w razie czego na priv :) Po prostu jak się tam siedzi dłuższy czas, to normalka że różne tematy chodzą. No, ale hyde park może też by się ogólnie przydał :) tak poza tym.
Pozdrawiam Cieplutko