Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Pokoje Na Chacie
geo
post 15.08.2007 - 23:40
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 46
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: okolice Częstochowy
Nr użytkownika: 1694




Hmm czasami jak wchodze na Chat to widze jak ludzie piszą różne rzeczy niezwiązane z OOBE.Myślę że na chacie powinien być utworzony pokuj hyde park w ktorym mozna byloby rozmawiac na kazdy temat,oraz pokoj pomoc w ktorym mozna by bylo udzielac wskazuwek osobom potrzebującym :Dwiecie o co chodzi.sam czasami potrzebuje helpa i glupio mi sie wtracic w rozmowe i pytac o cos.probowalem zrobic pokoj na chacie ale po kilku minutach znika.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
nerhaa
post 16.08.2007 - 01:25
Post #2


Guests








Ja też byłbym za tym, tylko jak to ktoś stwierdził - Ci, którzy pomóc by mogli, to się tam nie udzielają wcale, albo bardzo niewiele i ot co, potem że czat jest mało o OBE bo 100% osób nawet nie do końca wie o co biega...

Pokoje może i tak ,ale jeszcze robić taką jedną godzinkę w tygodniu, np czwartek 22:00 i wówczas pewniak, że wejdą obenauci i poodpowiadają na pytania? Co to godzinka w tygodniu - Darek co tak niektórym, albo i większości by się przydał, to może z raz, czy dwa był gdzieś w nocy... Ostatnio i tak sukces - pieczywo był, paciorek, noble - no szał - ale krótko i mało aktywnie - albo się mylę i ja źle tam trafiam, to sorki...
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic