|
Ja też byłbym za tym, tylko jak to ktoś stwierdził - Ci, którzy pomóc by mogli, to się tam nie udzielają wcale, albo bardzo niewiele i ot co, potem że czat jest mało o OBE bo 100% osób nawet nie do końca wie o co biega...
Pokoje może i tak ,ale jeszcze robić taką jedną godzinkę w tygodniu, np czwartek 22:00 i wówczas pewniak, że wejdą obenauci i poodpowiadają na pytania? Co to godzinka w tygodniu - Darek co tak niektórym, albo i większości by się przydał, to może z raz, czy dwa był gdzieś w nocy... Ostatnio i tak sukces - pieczywo był, paciorek, noble - no szał - ale krótko i mało aktywnie - albo się mylę i ja źle tam trafiam, to sorki...
|