Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Pokoje Na Chacie
geo
post 15.08.2007 - 23:40
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 46
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: okolice Częstochowy
Nr użytkownika: 1694




Hmm czasami jak wchodze na Chat to widze jak ludzie piszą różne rzeczy niezwiązane z OOBE.Myślę że na chacie powinien być utworzony pokuj hyde park w ktorym mozna byloby rozmawiac na kazdy temat,oraz pokoj pomoc w ktorym mozna by bylo udzielac wskazuwek osobom potrzebującym :Dwiecie o co chodzi.sam czasami potrzebuje helpa i glupio mi sie wtracic w rozmowe i pytac o cos.probowalem zrobic pokoj na chacie ale po kilku minutach znika.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
ldkiler
post 16.08.2007 - 09:35
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Geo jak masz jakieś pytania to się nie krępuj tylko pytaj. Nerhaa bardzo dobry pomysł, z tą godzinką w tygodniu, wtedy było by pewne, że jakiś doświadczony obemaniak będzie na czacie.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic