|
Pokoje dzisiaj testowaliśmy i jest z nimi jak najbardziej wporządalu.
Z adminami nie przesadzajmy - Day wchodzisz raz na tydzień to chcesz gadać o oobe, a jak się siedzi np. CAŁY dzień to się rozmawia o wszystkim i niczym - tam się też mamy integrować i poznawać a nie pierdzielić ciągle o tym samym - stay cool;)
Ale PurpleCat co do czatu - można wywalić skiny i modyfikacje wyglądu jak jest możliwość, bo często są wojny kto jaki kolor a jakie tło etc:) A tło zostawić białe, bo kolorowe czcionki na szarości są takie nijakie i ograniczona możliwość zróżnicowania - a wchodzi tam teraz niemało osób nawet.
--edit-- Day - spox tylko, ja się nie czepiam ani nic z tych rzeczy, żeby nie było, luzik, pis end loffff...
|