Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Kontrola Sesji Forum W Ff
nerhaa
post 17.08.2007 - 01:04
Post #1


Guests








Cat a nie dałoby wydłużyć sesji logowania? Nie wiem jak w innych przeglądarkach ale w FF co chwilę trzeba się logować starczy raptem na godzinkę? Spokojni są ludzie, ale na forum dużo się teraz dzieje i się zerka co jakiś czas;) Chyba, że tylko ja mam tak , to sorki i temat do kasacji, żeby głowy nie zawracał.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
noizz
post 17.08.2007 - 10:07
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 147
Dołączył: 29.11.2006
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 245




Przy logowaniu masz opcje, zeby Cie pamietal. Dostajesz wtedy ciasteczko z dlugim okresem wygasniecia i nie martwisz sie logowaniem. Ja tak robie. Za to denerwuje mnie, ze opcja "zapamietaj mnie" jest domyslnie zaznaczona, czesto korzystam z innych komputerow i nie bardzo chce, zeby mnie tam automatycznie logowalo.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic