Warning: reset() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1463

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1465
Gdzie Umieszczamy Reklame Googla? - Forum OOBE

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gdzie Umieszczamy Reklame Googla?
Gdzie dać pasek z reklamami?
Suma głosów: 16
  
pieczywo
post 19.08.2007 - 17:40
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Ten "sponsor" mi za bardzo nie podchodzi... nie lubie tego rodzaju reklamy, dlatego staram sie klikac w linki na dole. Nie chcialbym zeby forum zamienilo sie w jedna wielka reklame bo kiedys nie bylo ich w ogole. Tak... wiem, ze potrzebna jest kasa na utrzymanie forum, ale chyba te reklamy google na dole powinny wystarczyc. Proponuje przeniesc reklame z dolu do sekcji pomiedzy tymi wszystkimi panelami (moj blog, moje albumy, asystent...) a linijka " Park im. Roberta Monroe : Forum oobe.pl > Park im. Roberta Monroe > Techniczne". Bedzie bardziej widoczne.
Co o tym sadzi reszta?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
PurpleCat
post 19.08.2007 - 17:51
Post #2

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Sprawa z reklamą wygląda tak że linki na dole mają znikomą skuteczność. Reklama w postach ma ten plus że odnosi się do konkretnego posta.
Jeśli będzie dobrze umieszczona i dopasowana jeden panel Google wystarczy.
oo lepiej zrobie ankiete, dzięki Pieczywo za ruszenie tematu
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic