|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
pieczywo Gdzie Umieszczamy Reklame Googla? 19.08.2007 - 17:40 PurpleCat Sprawa z reklamą wygląda tak że linki na dole m... 19.08.2007 - 17:51![]() PurpleCat Świetnie tylko informuje wieloktrotne klikanie te... 19.08.2007 - 18:00 PurpleCat ankiete zamykam za tydzień, tymczasem można sobi... 19.08.2007 - 17:55 silverek84 Spoko, ten sponsor bot nam nie zaszkodzi. A dzięk... 19.08.2007 - 17:56 twistoid Nie mam dostepu do galerii podroznikow bede wdziec... 19.08.2007 - 18:17 silverek84 Ładna kobitka CAT :) 19.08.2007 - 19:31 Noobek Na dole forum :D 20.08.2007 - 00:24 Lukasz jeżeli zostanie tak jak jest teraz, reklama jest ... 20.08.2007 - 02:10![]() PurpleCat Mała poprawka. Gdyby admin miał żyć z reklam d... 20.08.2007 - 09:25 silverek84 Sponsor kobitka nam zniknęła :( 20.08.2007 - 09:08 silverek84 A może by tak sponsora umieścić na samym dole s... 20.08.2007 - 09:33![]() PurpleCat CYTAT(silverek84 @ 20.08.2007 - 09:3... 20.08.2007 - 16:07 mavej hehe bardzo mi sie podoba nasz sponsor, a jaki uś... 20.08.2007 - 16:37 Andersenn http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=1616401#pos... 27.08.2007 - 18:36 PurpleCat Opcje lewa i sponsor praktycznie równo. Zostaje n... 13.09.2007 - 14:22
| |||||||||||||||||||||||