Warning: reset() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1463

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1465
Gdzie Umieszczamy Reklame Googla? - Forum OOBE

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gdzie Umieszczamy Reklame Googla?
Gdzie dać pasek z reklamami?
Suma głosów: 16
  
pieczywo
post 19.08.2007 - 17:40
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Ten "sponsor" mi za bardzo nie podchodzi... nie lubie tego rodzaju reklamy, dlatego staram sie klikac w linki na dole. Nie chcialbym zeby forum zamienilo sie w jedna wielka reklame bo kiedys nie bylo ich w ogole. Tak... wiem, ze potrzebna jest kasa na utrzymanie forum, ale chyba te reklamy google na dole powinny wystarczyc. Proponuje przeniesc reklame z dolu do sekcji pomiedzy tymi wszystkimi panelami (moj blog, moje albumy, asystent...) a linijka " Park im. Roberta Monroe : Forum oobe.pl > Park im. Roberta Monroe > Techniczne". Bedzie bardziej widoczne.
Co o tym sadzi reszta?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
paciorek
post 19.08.2007 - 17:54
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 210
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Wrzesnia
Nr użytkownika: 229




A niech tam moga sobie byc reklamy byle tylko forum nie utracilo swojego klimatu.
Purple masz u mnie jak w banku, ze codziennie raz przynajmniej bede klikal.

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 19.08.2007 - 18:00
Post #3

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Świetnie tylko informuje wieloktrotne klikanie tego samego dnia przez jedną osobę liczy się jako raz.
Oczywiście nie namawiam do klikania ale dzięki.

Zrobiłem ankiete, ustalimy gdzie ma być pasek z reklamami.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic