Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Będą Poprawki W Systemie Chata
PurpleCat
post 19.08.2007 - 16:31
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




jak wyżej
będzie lepiej
pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
noizz
post 19.08.2007 - 23:39
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 147
Dołączył: 29.11.2006
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 245




Zauwazylem, ze dalej sa problemy w dzialaniu strony. Forum inaczej sie zachowuje z www na poczatku adresu niz bez. Niektore sekcje sa niedostepne bez www. Nie mozna zrobic jednej wersji i przekierowania z "oobe.pl" na "www.oobe.pl" albo odwrotnie? Bo nawet ciasteczka z jednego adresu nie dzialaja na drugim.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 19.08.2007 - 23:52
Post #3

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




CYTAT(noizz @ 19.08.2007 - 23:39) *
Zauwazylem, ze dalej sa problemy w dzialaniu strony. Forum inaczej sie zachowuje z www na poczatku adresu niz bez. Niektore sekcje sa niedostepne bez www. Nie mozna zrobic jednej wersji i przekierowania z "oobe.pl" na "www.oobe.pl" albo odwrotnie? Bo nawet ciasteczka z jednego adresu nie dzialaja na drugim.


Myślałem że problem www jest już opanowany. Gdzie jeszcze jest to paskudne www? Obowiązuje standard bez www
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic