Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Za Duzo Informacji...tez Niedobrze :|
monisiaaa
post 20.08.2007 - 19:57
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: włocławek
Nr użytkownika: 1540




Jak był podobny temat albo zly dział to wywalcie tego posta gdzieśtam ;)
Jaka metode wybierac ? chce ogarnac wszystko na raz i wyprobowac co najlepsze z tego co wyczytalam w necie....

no więc...poczatki...tu czytam,tam czytam,wiadomo chce poglebiac wiedze.
ale szczerze mowiac momentami głupieje.
w ciagu dnia skupiac sie na swoich rekach...tak tak to wszystko jest sen...ok,medytacja....ok patrze sie na cos,zamykam oczy i wizualizuje sobie wszystko,smak,kolor,ksztalt ( bo takie cwiczenia pomagaja,a jak,to trzeba ),lezenie w trawie,myslenie o zyciu,przyrodzie,odciecie od swiata i ludzi...wieczorem przed snem zmeczenie,jakis ruch,zeby bylo latwiej ze wszystkim...no i przed samym snem masakra :| -> wyprobowac metode oobe czy skupic sie tylko na ld ? wybrac metode 4+1,tunel,pociag,pierscienie ? czy skupic sie na odbieraniu wibracji,pojawiania sie obrazow,a moze odliczac od 100 do 0 ? a moze olac wszystko i pozwolic snom jak zwykle miec swoj tor i czekac i zobaczyc co sie przysni...moze znowu cos sie spelni (prorocze sny obce mi nie sa )...
licze na intuicje i prosby do NF ale boje sie ze robie cos nietak i nie pyknie
mial ktos takie poczatki ?
i ktore metody wybral jako takie pierwsze z pierwszych ?
pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Spyro
post 21.08.2007 - 02:04
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




Monisiaaa: Miło że pojawiła się kolejna dziewczyna na tym forum :) Nie dopasowywuj do siebie sposobu tak od razu. Wypróbuj ich kilka a dopiero jak któryś Ci podpasuje (zobaczysz że daje efekty) to wtedy sie za niego weź. Pierwsze z pierwszych to na Twoim miejscu wybrał bym podróże mentalne bo są łątwe. To takie jakby podróżowanie po swojej świadomości z zamkniętymi oczami. Napewno to znasz - tzw. "bujanie w obłokach" albo "odpływanie". I nie próbuj uczyć sie wszystkiego na raz bo to jest trudne. Jednego dnia skup sie na jednej rzeczy a drugiego dnia na innej. Akurat w tych sprawach możesz polegać na swojej intuicji i raczej Ci to nie zaszkodzi :)

Soul: Ten kurs Cie raczej przygotuje do OOBE a nie go nauczy. Są w nim podstawowe umiejętności które musisz opanować. A co do wibracji, to nie taka prosta sprawa, ale są ludzie którzy dostają mimowolnych wibracji kiedy już sie nauczą OOBE. Jeśli byś miał takowe to powinieneś się z tego cieszyć zamiast marudzić że to nieprzyjemne :)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic