Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Za Duzo Informacji...tez Niedobrze :|
monisiaaa
post 20.08.2007 - 19:57
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: włocławek
Nr użytkownika: 1540




Jak był podobny temat albo zly dział to wywalcie tego posta gdzieśtam ;)
Jaka metode wybierac ? chce ogarnac wszystko na raz i wyprobowac co najlepsze z tego co wyczytalam w necie....

no więc...poczatki...tu czytam,tam czytam,wiadomo chce poglebiac wiedze.
ale szczerze mowiac momentami głupieje.
w ciagu dnia skupiac sie na swoich rekach...tak tak to wszystko jest sen...ok,medytacja....ok patrze sie na cos,zamykam oczy i wizualizuje sobie wszystko,smak,kolor,ksztalt ( bo takie cwiczenia pomagaja,a jak,to trzeba ),lezenie w trawie,myslenie o zyciu,przyrodzie,odciecie od swiata i ludzi...wieczorem przed snem zmeczenie,jakis ruch,zeby bylo latwiej ze wszystkim...no i przed samym snem masakra :| -> wyprobowac metode oobe czy skupic sie tylko na ld ? wybrac metode 4+1,tunel,pociag,pierscienie ? czy skupic sie na odbieraniu wibracji,pojawiania sie obrazow,a moze odliczac od 100 do 0 ? a moze olac wszystko i pozwolic snom jak zwykle miec swoj tor i czekac i zobaczyc co sie przysni...moze znowu cos sie spelni (prorocze sny obce mi nie sa )...
licze na intuicje i prosby do NF ale boje sie ze robie cos nietak i nie pyknie
mial ktos takie poczatki ?
i ktore metody wybral jako takie pierwsze z pierwszych ?
pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
daywalker
post 21.08.2007 - 18:13
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Najpierw zastanów się czego tak naprawdę pragniesz. Wizualizacje, medytacje, czakryzacje... nie są wcale konieczne. Najważniejszą rzeczą myślę jest przybliżenie, poznanie płaszczyzn niefizycznych. Będziesz wiedziała po prostu czego się spodziewać, i jak się w tym wszystkim odnaleźć. W tym celu posłużą ci książki których to tytułów raczej nie muszę wymieniać. Nie jest istotne jak coś robisz, tylko czego chcesz. NP i tak zawsze nam pomagają, chociaż możesz tego nie zauważyć. Na samym początku odrzuciłbym wszystkie metody oparte na wizualizacji, oraz próby wyjścia z ciała przed snem. Są one na tyle nieskuteczne, że po prostu szkoda na to czasu i twojego wysiłku. LD może być fajną zabawą, jednak to wyjście z ciała da ci prawdziwą satysfakcje. Jeżeli to jest właśnie to czego pragniesz, zacznij od zaraz. Kombinuj z ilością snu, oraz czasem na rozbudzenie. W końcu znajdziesz technikę, która będzie ci odpowiadać. Nie bez powodu połowa forum krzyczy 4+1. Jest to po prostu najprostsza droga, którą można dowolnie modyfikować.

Pozdro.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic